BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Dobrego dnia czyli o mocy błogosławieństw

Ocena:
(2 opinii)

"Dobrego dnia, czyli o mocy błogosławieństw" - najnowsza książka ojca Leona Knabita ukazuje znaczenie słowa w codziennym życiu. Pozycja jest bardzo smacznym kąskiem nie tylko dla stałych czytelników niezwykłego mnicha, każdy może w tej książce znaleźć świeże i pełne dystansu spojrzenie na wiele kwestii codziennego życia.

Dobre słowo to błogosławieństwo - ma ono Bożą moc, która może odmienić ludzkie życie. Złe słowo to przekleństwo - pochodzi z inspiracji ojca kłamstwa, niszczy, burzy sprowadza nieszczęście. Od nas samych i od naszych wyborów zależy, jakie słowa dominują w naszym życiu.

Ojciec Leon Knabit, autor licznych i popularnych publikacji, zawsze pełen optymizmu i pogody ducha, z mądrością i wielką życzliwością, pomaga nam zrozumieć tak kluczową i ważną rzeczywistość, jaką jest odpowiedzialność za słowo. Dobry humor i ciepło zawsze pomagają Ojcu otworzyć serca i umysły swoich czytelników. Książka zawiera także przykłady najpiękniejszych błogosławieństw.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Proste przypomnienie ważnych prawd

Ciepła, mądra książka napisana w prosty sposób. Nie ma tu nic "odkrywczego", nie ma głębokich teologicznych analiz, ale warto sobie przypomnieć, czym są błogosławieństwa. Jeśli ktoś przyzwyczajony jest do szkoły Stańka czy o. Błaszkiewicza, nie polecam. Dla tych, którzy wolą łatwy, "dobrotliwy" przekaz ojca Knabita - warto przeczytać. Ciekawą lekturą są również błogosławieństwa z różnych tradycji i kultur zamieszczone po tekście głównym.

autor opinii: Katarzyna Zawodnik

Prościutka

ksiązeczka, oczekiwałam, prawdę mówiąc troche głębszych refleksji...
Natomiast zachwyciły mnie błogosławieństwa celtyckie.

autor opinii: Janina Nowicka

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: o. Leon Knabit OSB
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 115x165
EAN: 9788375953787
ISBN: 978-83-7595-378-7
ID: 212162

Zobacz również

Dobrego dnia czyli o mocy błogosławieństw
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...