TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Drucker na każdy dzień

Uhonorowany i szanowany wizjoner zarządzania, Peter F. Drucker staje się przewodnikiem i towarzyszem, który każdego dnia dzieli się swoją dogłębną wiedzą i mądrością. W codziennym zgiełku i napięciach "Drucker na każdy dzień" inspiruje i radzi jak sprostać wyzwaniom. Ze swym klarownym przesłaniem, wizją i człowieczeństwem Drucker wypływa na szerokie wody tematów zarządzania czasem, innowacji, outsourcingu i innych, zapewniając użyteczne spojrzenie na każdy z nich każdego dnia roku.

Tych 366 myśli zaczerpnięto z wcześniejszych prac autora. Zaprezentowano je w układzie kalendarium, co sprawia, że lekturę rozpocząć można w dowolnym miejscu, racząc się refleksjami Autora we własnym tempie. U dołu każdej strony czytelnik znajdzie "Zadanie na dziś", które inspiruje i przesądza o praktycznym charakterze myśli Druckera w warunkach współczesnego przedsiębiorstwa i ich użyteczności w życiu menedżera. To tak, jakby najmądrzejszy i najbardziej zorientowany na działanie konsultant zarządzania na świecie był przy Tobie cały, nieustannie podsuwając perły swoich ponadczasowych rad.

"Drucker na każdy dzień" jest niezwykłym zbiorem rad przeznaczonych dla każdego, kto zmagać się musi z dylematami i problemami zarządzania przedsiębiorstwem niezależnie od jego wielkości.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Explanator
Autor: Peter F. Drucker, Josheph A. Maciariello
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 426
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788392891680
ISBN: 9788392891680
ID: 213439

Zobacz również

Drucker na każdy dzień
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...