TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dzienniczek Świętej Siostry Faustyny (3 CD mp3)

Ocena:
(3 opinii)

Drogi słuchaczu, z radością oddajemy w Twoje ręce dzieło św. Siostry Faustyny, jej słynny "Dzienniczek", który przemawia w tej publikacji współczesnym językiem w formie nagrania dźwiękowego.

Przeżycia duchowe św. Siostry Faustyny zapisane w "Dzienniczku" są niezwykłą wskazówką, jaką zostawił nam Pan Jezus na drodze życia wewnętrznego.

Orędzie o miłosiernej miłości Boga do każdego człowieka jest wielkim darem dla współczesnego świata, bo - jak powiedział Jan Paweł II podczas pielgrzymki do Ojczyzny - "w miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście". Tego właśnie doświadczamy wcielając w życie słowa, jakie przekazał Jezus św. Siostrze Faustynie.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniała interpretacja

Jest to ta sama, wspaniała wersja, która dołączona była do jednego z numerów Gościa Niedzielnego. Interpretacja aktorów czyni z tej trudnej w odbiorze książki słuchowisko, od którego trudno jest się oderwać. Pliki mp3 można wziąć ze sobą praktycznie wszędzie i gwarantuję, że trudno będzie się od tego powstrzymać. Jest to również wspaniałe rozwiązanie dla osób obłożnie chorych i starszych, które być może nie znajdują motywacji lub pocieszenia w otaczającej ich, często trudnej, rzeczywistości - sam Jezus mówiący o swym nieskończonym miłosierdziu to wyjątkowy dar, który można im ofiarować. Szczerze polecam każdemu, na każdym etapie życia - kierunkowskaz, a także potężny zastrzyk motywacji i wsparcia od samego Jezusa.

autor opinii: Maciej Chyra

Super

Super sie slucha bardzo polecam

autor opinii: Pawel Swistsk

Super

Fantastyczna ksiazka

autor opinii: Karolina

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Divine Mercy
Rok wydania: 2012
EAN: 5902020601029
ID: 223753

Zobacz również

Dzienniczek Świętej Siostry Faustyny (3 CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...