TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dzienniczek perkusisty cz. 6. Czas apokalipsy

Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowe wydanie 220 stron pełnych refleksji, kolorowych ilustracji, nie zapomnianych wrażeń, szóstej część "Dzienniczka" autorstwa Jana Budziaszka.

Codziennie robię notatki z tego, co się dzisiaj wydarzyło. Nie ważne, czy jestem w USA, Kazachstanie, czy w Ziemi Świętej, kiedy dzieje mi się jakaś przygoda, zawsze o tym jest napisane albo w pierwszym czytaniu, albo w Ewangelii, którą czytaliśmy tego dnia w Kościele katolickim na całym świecie.

Zachęcam wszystkich, żeby odkryli waszą najwspanialszą, jedyną, niepowtarzalną historię. Potrzeba znać tylko czytania liturgiczne z dnia oraz nieustanie porównywać swoje życie do życia Jezusa i Maryi zawarte w Tajemnicach Różańcowych. To takie proste! Oto moje ostatnie rozważania.

Jan Budziaszek

Jan Budziaszek - perkusista jazzowy i estradowy (niemal od początku związany z zespołem Skaldowie, z którym występuje do dziś). Od 1985 roku publikuje w miesięczniku List "Dzienniczek perkusisty" (do dziś ukazało się pięć jego wydań książkowych). Od ponad dwudziestu lat świecki rekolekcjonista.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Jan Budziaszek
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 220
Wymiar [mm]: 115x165
EAN: 9788363459413
ISBN: 9788363459413
ID: 379662

Zobacz również

Dzienniczek perkusisty cz. 6. Czas apokalipsy
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...