TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dziesięcioro przykazań

Ocena:
(2 opinii)

W 1991 roku Jan Paweł II przybył do Ojczyzny z trudnym orędziem Dekalogu. Wtedy nie wszędzie był dobrze przyjęty. Zdarzyły się nawet głosy niezadowolenia. On jednak głosił Boże orędzie.

Pozwoliliśmy sobie uzupełnić treść papieskiego nauczania o te fragmenty jego wystąpień dotyczące Bożych przykazań, które doskonale z sobą współgrają i stanowią jedną tematyczną całość.

Oddajemy do rąk Czytelników papieskie orędzie, które nic nie traci na wartości. To ewangeliczne orędzie Papieża Polaka kierowane do rodaków na nowe tysiąclecie. Warto je przeczytać i wziąć sobie mocno do serca.

Dekalog: dziesięcioro przykazań ogłoszonych i nadanych synom i córkom Izraela u stóp góry Synaj. Jest to Prawo Boże, określające podstawowe zasady postępowania człowieka, główne normy moralności, w zależności od których czyny ludzkie nabierają charakteru dobra lub zła moralnego. Przestrzeganie tych norm, tych przykazań wyciska na naszych czynach znak dobra: czyni człowieka dobrym.

Fragment homilii bł. Jana Pawła II wygłoszonej w czasie Mszy świętej w Koszalinie w 1991 roku

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra obsługa

Książki po dwóch w domu. Dziękuje za bardzo dobrą obsługę.

Ocena książki 10 przykazań

Książkę tę powinien mieć każdy katolik. Są tam cenne uwagi dotyczące postępowania w życiu każdego człowieka,jako przykazania dane nam od Boga, dodatkowo jeszcze opatrzone komentarzem przez Papieża Jana Pawła II.

autor opinii: Danuta Jawień

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Jan Paweł II
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 195x245
EAN: 9788375954937
ISBN: 978-83-7595-493-7
ID: 240649

Zobacz również

Dziesięcioro przykazań
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...