TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dziś jest dzień Pański

Ocena:
(3 opinii)

365 tekstów zaczerpniętych z homilii i konferencji Wilfrida Stinissena OCD prowadzonych w latach 1969-1993 to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną żyć w intymnej relacji z Bogiem.

Krótkie czytania stanowiące inspirację na każdy dzień, przynoszą wyciszenie i wewnętrzną harmonię duchową.

Wszystko, co było, twój grzech, smutek, ból spoczywa w objęciach Ojca. Nie musisz się niczym niepokoić. Możesz bezpiecznie wchodzić w możliwości, które otwiera przed tobą to, co nowe.

Wilfrid Stinissen OCD

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

W. Stinisen

To autor wybitny, człowiek o ogromnej duchowości, którą dzieli się w sposób dostępny. To już moja kolejna książka tego Autora, bardzo polecam.

autor opinii: Asia

W niezmąconej ciszy

"Dziś jest dzień Pański" to książka z cyklu złotych myśli na każdy dzień.
W. Stinissen jest duchowym przewodnikiem, który wprowadza czytelnika w świat ciszy, kontemplacji i niezmąconego spokoju. Jednocześnie pokazuje, że pragnienie pełni, której człowiek nieustannie szukał w swoim życiu na zewnątrz, nagle okazuje się być tak blisko, w głębi swego jestestwa. Tam, obecny Bóg, jest Tatusiem, tulącym z miłością do swego serca, każdego człowieka jak swoje dziecko.
Wobec niezmierzonej miłości Boga, nadaktywny umysł kapituluje. Teraz, staje się tylko drobnym aspektem naszego istnienia. Cisza i niezmierzona przestrzeń odkrywa prawdę, o tym, kim jesteśmy?

autor opinii: Danuta Michałowska

Pozytywna opinia

Książka "Dziś jest dzień Pański" Wilfrida Stinissena OCD jest książką niewiarygodnie pomocną w duchowym przeżywaniu dnia codziennego w duchu ewangelicznym - podane są rozważania duchowe na każdy dzień , które są głębokie i bardzo pomocne w ewangelicznym podejściu do życia - bardzo polecam każdemu Kto chce być prowadzonym Słowem Bożym w codzienności

autor opinii: Bożena Cader

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Wilfrid Stinissen OCD
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 416
Wymiar [mm]: 123x173
EAN: 9788370334130
ISBN: 9788370334130
ID: 22467

Zobacz również

Dziś jest dzień Pański
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...