TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Światło na każdy dzień. Rozważania na cały rok

Ocena:
(5 opinii)

"Twoje słowo jest lampą dla moich kroków i światłem na mojej ścieżce" (Ps 119, 105). Jaki jest sens i cel życia? Jak żyć, by nie żałować żadnej chwili, w pełni się rozwinąć, sprawiać swoją obecnością radość innym, zwłaszcza najbliższym? Są to pytania, które stawiają sobie ludzie myślący, pragnący żyć świadomie. Nie ma na nie jednak prostych, oczywistych odpowiedzi. Każdy człowiek musi odnaleźć własną "ścieżkę" prowadzącą do pełni życia.

Alessandro Pronzato poprzez tę książkę pragnie pomóc wszystkim otwartym na ten wysiłek. Proponując na każdy dzień roku krótkie, ale bogate w treść, błyskotliwe, nierzadko prowokujące teksty, chce zmobilizować wierzących do indywidualnej refleksji i modlitwy. Czerpiąc z mądrości wielu innych autorów, a zwłaszcza Biblii, zachęca do podjęcia wysiłku myślenia, co jest podstawą osiągnięcia mądrości "osobistej", pomagającej żyć dobrze i pięknie.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

ok :)

autor opinii: mikka

może nie latarnia, ale całkiem niezła latarka...

Jeśli nie możesz zacząć dnia Mszą św, jeśli nie masz głowy szukać własnych myśli i słów, jeśli potrafisz poddać się temu, co ktoś dla Ciebie przygotował...
Może nie przyjaciel - ale niezły towarzysz w codzienności

autor opinii: MałgorzataŁLuczaj

Super

Książka świetna,w prosty sposób napisane-podzielona na 365 dni w roku-każdy dzień jest drogowskazem na dany dzień.Uczy jak żyć,wydobywa to co w życiu jest i powinno być najważniejsze. Czasami oczernia władze kościelne-i ma w tym świętą rację!

autor opinii: Anna Maciejewska-

:-) Polecam

Złote myśli, cytaty, wydarzenia, sytuacje, które dają do myślenia, dopuszczają do nas rozważania nad swoim życiem, nad tym jakie jest a jak powinno sie zmienic. Krótki tekst przygotowany na każdy dzien roku, zawiera wątki, motywy, przykłady, które mogą nas podbudowywać na każdy dzień. Zastosowanie ich w życiu to chyba właśnie to do czego dążył autor. Aby żyło nam sie łatwiej i dobrze zgodnie z wszelkimi zasadami. Serdecznie polecam tą książkę. To jak przewodnik po każdym dniu naszego życia. :-)Polecam, książka bardzo dobra.

autor opinii: Albert Abram

świało na każdy dzień

książka inspirująca. warto przeczytać. wiele refleksji. trochę długi czas oczekiwania na książki.

autor opinii: Renata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Alessandro Pronzato
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 344
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360082959
ISBN: 83-60082-95-2
ID: 44423

Zobacz również

Światło na każdy dzień. Rozważania na cały rok
34.00 zł
29.80 zł
Oszczędzasz 4.2 zł (12%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...