TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Egzorcysta cz.2. Duchowa linia frontu

W tej książce przeczytasz o najbardziej wstrząsających doświadczeniach jednego z najpotężniejszych egzorcystów na świecie. Być może dotąd nie uświadamiałeś sobie jaką moc ma armia szatana. Po przeczytaniu tej książki będziesz z pewnością bardziej świadomy wielu zagrożeń.

O. Jose Francisco C. Syquia to przełożony demonologów na Filipinach, a zarazem autor niezwykłego podręcznika walki duchowej "Egzorcysta".

W miejscu, w którym posługuje wpływy demoniczne są nadal silne. Przyczyniają się do tego wciąż żywe w tych rejonach pogańskie kulty.

Doświadczony posługą w tym kraju o. Syquia podpowiada, jak możemy odnosić zwycięstwo nad pokusami, zniewoleniami oraz opętaniami, korzystając z doświadczenia wielkich świętych – aniołów, Gemmy Galgani, o. Pio i wielu innych. Wzorem o. Gabriele’a Amortha wskazuje też na najpotężniejszego sprzymierzeńca w duchowym starciu – Matkę Bożą.

Diabeł umie się tak dobrze ukrywać, że wielu nawet nie wierzy, że on istnieje, że może atakować w sposób, który jest się w stanie wykryć za pomocą zmysłów.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Jose Francisco C. Syquia
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847423
ISBN: 9788365847423
ID: 400691

Zobacz również

Egzorcysta cz.2. Duchowa linia frontu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...