TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Egzorcyzm. Posługa miłości

Ocena:
(13 opinii)

Ksiądz Michał Olszewski, opierając się na swym doświadczeniu w walce z mocami ciemności, przedstawia istotę i przebieg rytuału egzorcyzmu. Podkreśla, że jest on przede wszystkim wyrazem miłości Boga i Kościoła do cierpiących na skutek zniewolenia duchowego.

Jego opowieść zaś przeniknięta jest autentyczną radością z doświadczania Bożego działania podczas tej posługi. Pojawiają się w niej mrożące krew w żyłach nadnaturalne fenomeny, których doświadczył autor, jednak ukazane są one zawsze w perspektywie objawiania niezwykłej mocy Bożej, która przewyższa nieskończenie wszelkie sztuczki demonów.

Jednemu ze znajomych księży zaproponowano, by został egzorcystą. Obawiał się tego, miał wiele wątpliwości. Długo o tym rozmawialiśmy. Powiedziałem mu: „Słuchaj, nie bój się tego. Zło które cię może przerazić, nie jest istotą egzorcyzmu. Nie! Jeśli się zgodzisz, dotkniesz takich rzeczy i takiego działania Boga w ludzkich sercach, których dziewięćdziesiąt procent księży nigdy nie doświadczy. Zobaczysz cuda na własne oczy”. Bo naprawdę to, co się dzieje w czasie wertowania tych niepozornych stronic rytuału, jest nieprawdopodobnym doświadczeniem Pana Boga, Jego mocy, Jego przychodzenia w łasce, mocy Ducha Świętego i świętych.

Fragment książki

Ks. Michał Olszewski SCJ - egzorcysta diecezji kieleckiej, prowadzi popularnego bloga z komentarzami liturgicznymi na każdy dzień (slowopana.com), jest jednym z redaktorów portalu ewangelizacyjnego profeto.pl.

Opinie naszych Klientów (13 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Świetna książka ,wprawdzie kiedyś ją kupiłem i pożyczyłem sąsiadowi widocznie była tak dobra że mi nie oddał dlatego zdecydowałem się drugi raz kupić i nie żałuje bo warto.Dziękuje i Polecam :)

autor opinii: Karol Gonkiewicz

Książka obowiązkowa

Książka ta ukazuje prawdę o istnieniu osobowego zła, tj. Szatana i jego demonów, ale ukazuje przede wszystkim prawdę o sile Bożej Miłości i o sile Miłości do bliźniego. Czytając tę książkę czułam świętość kapłana, który ją napisał, człowieka pełnego pokory, miłości i odwagi, człowieka prowadzonego przez Ducha Świętego, który w swej posłudze nie jest sam: jest z Nim całe Niebo. Czasy obecne są czasem szczególnym: Duch Święty mocno działa w Kościele. Zatem zło osobowe również się uaktywnia i dąży do zniszczenia dzieł Bożych. Nie dziwi zatem, że współcześnie mamy do czynienia z tak wieloma opętaniami. Posługa egzorcystów to nasza "deska ratunku". Niechaj Duch Boży wspomaga każdego egzorcystę na drodze, którą wyznaczył mu Bóg- na drodze Miłości, która jest największą wartością w życiu każdego człowieka. Największym i najsilniejszym egzorcyzmem jest właśnie Miłość...

autor opinii: Klaudia

Spełniła swoje zadanie w 100%

Wszystkie książki ks. Olszewskiego spełniają swoje zadanie. Mam dar łez czytając każdą z nich ....
Dziękuję ;)

autor opinii: Beata

Piękna

Cudowne doświadczenia Miłości Boga i Miłości człowieka do drugiego człowieka. To jest niesamowite, jak człowiek może kochać innego człowieka, którego nie zna, widzi pierwszy raz i pragnie jego wolności. Książka zawiera piękne i niesamowite doświadczenie Bożej Miłości, która zawsze z czułością spogląda w stronę człowieka

autor opinii: Ala B.

Książka fascynująca, jak wszystkie tego autora. Pokazuje świat duchowy widziany oczami księdza egzorcysty. Zmienia spojrzenie i potrząsa zaspanych/zniechęconych duchowo.
Polecam.

autor opinii: Edyta

O książce

Ta książka pozwoliła mi uzmysłowić sobie jak zło dobrem zwyciężać. Sama doświadczyłam jak wielka jest miłość i ile dobra z niej mamy. Co zrobić kiedy spotykają nas rzeczy trudne które nagle się pojawiają, jak można się im przeciwstawiać?. Zachęcam do przeczytania, bardzo pomocna książka.

autor opinii: Łucja

polecam!

Polecam zarówno książkę jak i księgarnię. Wysyłka naprawdę natychmiastowa- przyznam że byłam bardzo zaskoczona. Miłe parę słów od nadawcy ;) i zakładka magnesowa.
Książka naświetla wiele aspektów wiary i życia pozagrobowego, czego nie usłyszymy od większości księży. Zmieni o 180 stopni postrzeganie wszelkich ponadnaturalnych zjawisk na jakie we współczesnym świecie panuje moda. Nagle okaże się że.. duchy nie istnieją a to czego nie widzimy ludzkim okiem- odwiecznej walki sił dobra i ciemności doświadczamy namacalnie w każdej sekundzie życia w naszych ludzkich umysłach ograniczonych zmysłami. Do księgarni na pewno wrócę, książkę serdecznie polecam.

autor opinii: Małgorzata

Świetna!

Ksiażka jak najbardziej warta przeczytania, opowiada jasno o celach i całym schemacie egzorcyzmu.. czyta sie ją jednym tchem.. jak zresztą wszystkie książki ks, Michała Olszewskiego..polecam!

autor opinii: Iwonaa

dotyczy książki Ks. Michała Olszewskiego pt. EGZORCYZM POSŁUGA MIŁOŚCI

Kupując tę książkę chciałam dotrzeć do tego czym jest egzorcyzm, a czym modlitwa o uwolnienie, jakie są różnice - kiedy należy zastosować - odprawić egzorcyzmy - jak to się odbywa - jak się kończy - gdzie ja jestem w tym wszystkim
Dużo mi ta książka naświetliła informacji na te tematy - zachęcam do jej przeczytania - jest tak jak dla mnie bardzo mocna w odbiorze -
Polecam Gorąco

autor opinii: Małgorzata Niebudek

"Egzorcyzm.Posługa miłości"

Bardzo dobra książka dla kogoś,kto coś słyszał o egzorcyzmach z" różnych źródeł". Pozwala spojrzeć z właściwej strony(strony kościoła katolickiego) na problem.Napisana językiem zrozumiałym .

autor opinii: Barbara Deptuła

Gorąco polecam.

Książkę czyta się jednym tchem, x.Olszewski w przystępny i interesujący sposob opisuje najpopularniejsze zagrozenia duchowe, a przy tym składa świadectwo głębokiej wiary...Gorąco polecam.

autor opinii: Justyna Wildner

bardzo pozytywna

książka pod w/w tytułem była przemyślanym zakupem, szukałam jej w wielu księgarniach internetowych aż trafiłam do Państwa, wywarła na mnie ogromne wrażenie, czasem nawet przerażające, gdyż człowiek nie mający na co dzień kontaktu z opisanymi w niej sytuacjami nie zdaje sobie sprawy, że takie rzeczy się zdarzają w otaczającym nas świecie; książka ta na pewno pogłębiła moją wiarę i miała dla mnie znaczenie informacyjne i pouczające w kwestii egzorcyzmów i ich znaczenia

autor opinii: Jolanta Szewczyk

"Michał Olszewski " Egzorcyzm"

W dzisiejszych czasach naznaczonych hałasem,pogonią za pieniędzmi, bezsensem, niepokojem, warto jest zatrzymac się , by w ciszy usłyszec to , co mówi do nas Bóg. Nie zdajemy sobie sprawy, jak blisko nas znajduje się prawda o istnieniu, jak cienka granica dzieli człowieka od upadku i trwogi. Dzięki książce " Egzorcyzm" zrozumialam, że cuda dzieją sie na naszych oczach, wystarczy TYLKO uwierzyc. Lektura ta jest znakomitą propozycją dla ludzi poszukujących, tęskniących za prawdziwą miłością, a także dla wszystkich, którzy z całych sił pragnął życ Bogiem na codzień. Zagrożenia, które niesie wspołczesna cywilizacja, muszą byc przestrogą dla każdego, kto nie chce stac się ofiarą Złego. "Egzorcyzm" to bardzo pouczajaca, pełna nadziei i humoru pozycja. Gorąco polecam.

autor opinii: Dorota Woźniak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: ks. Michał Olszewski SCJ
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374825436
ISBN: 9788374825436
ID: 253929

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Egzorcyzm. Posługa miłości Egzorcyzm. Posługa miłości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...