TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

English is easy. Najlepszy nowatorski kurs nauki podstaw języka angielskiego

Tak przynajmniej twierdzi autor tego niezwykłego podręcznika języka angielskiego. Trzeba przyznać, że książka (tylko, czy to jest książka?) jest bardzo wygodna w użyciu, czyli w uczeniu się języka angielskiego.

Tekst wydrukowany jest na 48 luźnych kartkach papieru kredowego, każda kartka z jednej strony zawiera kolejną lekcję języka, na odwrocie pozostawiając miejsce na komentarz czy ćwiczenie.

Przykłady zdań, ćwiczenia dobrane są tak, aby łatwo utrwalić je w pamięci. Często wręcz prowokują swoją odmiennością czy oryginalnością.

Gramatyki jest tylko tyle, ile potrzeba do porozumienia się na codziennym, elementarnym poziomie. Mimo to nauka języka jest skuteczna, bo praktyczna.

Autor podręcznika, Piotr Mozolewski, jest Polakiem z Wielkiej Brytanii, z wykształcenie anglista, wykładowca na wydziale lingwistyki Uniwersytetu Kingston w Londynie.

Z problemami osób mających trudności z uczeniem się angielskiego ma na co dzień. Przez 12 lat pracy nauczył się je jednak pokonywać. I właśnie ta księga/broszura/biuletyn jest narzędziem służącym skutecznej i szybkiej nauce.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fijorr Publishing
Autor: Piotr Mozolewski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 210x300
EAN: 9788389812308
ISBN: 9788389812308
ID: 282020

Zobacz również

English is easy. Najlepszy nowatorski kurs nauki podstaw języka angielskiego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...