TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Eugenika. W imię postępu (+ CD)

Ocena:
(4 opinii)

Głośny, wstrząsający i demaskatorski film otwierający oczy na prawdę o współczesnych teoriach i ruchach propagujących aborcję, eutanazję czy in vitro. Szokująca prawda o tym, gdzie są źródła cywilizacji śmierci i co jest kamieniem węgielnym "postępowych" ideologii lansujących eliminację słabszych.

Twórcy odsłaniają przed widzem, do czego prowadzą koszmarne praktyki i "zabawy" w Pana Boga oraz jakich ideowych ojców mają wyznawcy "prawa wyboru", "prawa do godnej śmierci" czy podobno opowiadający się "za życiem" zwolennicy in vitro? Po tym filmie już nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział... Seans obowiązkowy! W książce wywiad Łukasza Adamskiego z twórcą filmu. Czas: 56 minut.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Film o obłedach cywilizacji

Ta pozycja opisuje jak w imię nauki jedni ludzie chcą pozbawiać życia innych, którzy są "gorsi" i słabsi od nich.

Eugenika...

Myślę, że nikt przy zdrowych zmysłach nie może popierać eugeniki. Film ukazuje jak selekcja i eliminacja "słabszych" wygląda od zaplecza. Autor w ciągu kilkudziesięciu minut przedstawia historię ruchu eugenicznego (zarówno w Polsce, jak i na świecie), jego formy i metody. Ukazuje zło, które wraz z rozwojem techniki przybiera coraz bardziej wyszukane maski. Film w sposób bolesny, ale prawdziwy obnaża okrucieństwo eugeniki. Zawiera wypowiedzi historyków, lekarzy, filozofów i publicystów poparte bogatą dokumentacją. Polecam każdemu: przeciwnikom i poplecznikom eugeniki.

autor opinii: Michał Stelmach

Szokujący film warty obejrzenia

autor opinii: Milena

Polecam!

Książka i film są bardzo potrzebne w dzisiejszym świecie. "Eugenika..." bardzo uświadamia wiele spraw, o których nigdy nie słyszeliśmy. Warto nawet w szkołach w ramach zajęć wychowawczych puścić film młodzieży- jest mocny i bardzo prawdziwy!

autor opinii: Monika Kloc

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Grzegorz Braun
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 150x190
EAN: 9788375692419
ISBN: 9788375692419
ID: 200427

Zobacz również

Eugenika. W imię postępu (+ CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...