TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ewangelia dla poczatkujących

Czy samodzielna lektura Pisma Świętego nie sprawia Ci trudności? Czy zadajesz sobie pytanie, którą księgę przeczytać, aby ją dobrze zrozumieć?

Wśród chrześcijan daje się zauważyć duże zainteresowanie Słowem Bożym. Jest ono nie tylko celebrowane w sposób bardzo uroczysty w liturgii Kościoła, ale coraz więcej osób sięga po lekturę Słowa na sposób stały, poświęcając czas każdego dnia na osobistą modlitwę.

Czy taką „księgą dla początkujących” nie jest Ewangelia Markowa? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w książce "Ewangelia dla początkujących" autorstwa Danuty Piekarz. Autorka dzięki wyjątkowym, a zarazem prostym zdolnościom przekazu pomoże zanurzyć się w Ewangelii i być może - także Ciebie - zarazi swą pasją do stronic Pisma Świętego.

Danuta Piekarz, autorka książki, jest cenioną Biblistą. Potrafi pięknym językiem podprowadzić do zażyłych spotkań z Jezusem. Umie dotrzeć nie tylko do zaangażowanych, ale także do nie wprawionych w lekturze ewangelicznej. Żywię nadzieję, że lektura tej książki powiększy grono pasjonatów rozkochanych w Ewangelii i poprowadzi do odkrycia jej serca - Jezusa, który jest początkiem Ewangelii dla wszystkich – dla uczonych w Piśmie i dla początkujących - oczekujących duchowego mleka. Największą "niespodzianką", jaką Bóg uczynił ludzkości – pisze Autorka - było to, że Posłany nie był tylko wybitnym człowiekiem, ale Jego Synem. Ta "niespodzianka" czeka w Ewangelii Marka na każdego. Autorka pomaga się z nią nie rozminąć - ks. Krzysztof Wons SDS.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Danuta Piekarz
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375801545
ISBN: 978-83-7580-154-5
ID: 170350

Zobacz również

Ewangelia dla poczatkujących
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...