TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ewangelia zwycięstwa wg. Jana Pawła II

Kiedy powiedziałem "fachowcom od książek", że mamy zamiar wydać "Ewangelię zwycięstwa", usłyszałem, że na rynku panuje już przesyt Janem Pawłem II i wydanie kolejnej książki o Papieżu Polaku będzie błędem.

Rynek jest pełen. Było już wszystko, nawet wspomnienia szofera, ochroniarza, sekretarza, opisy cudów czy domysły o nadprzyrodzonych wizjach...

Ale ta książka nie opowiada o życiu Papieża, tylko o jego sekrecie wielkości, która kryje się w jego duszy! To nie książka o Janie Pawle II. To książka o jego Ewangelii - jego dobrej nowinie dla każdego z nas!

Czyli o czym? O tym, co mieszkało w jego sercu. O jego "zrozumiałem", które określiło wszystko. O roli Matki Najświętszej, o znaczeniu cierpienia, o proroczej misji Fatimy, o konieczności głoszenia Bożego Miłosierdzia...

O mianowniku, który znajdował się, ukryty, pod całością życia Papieża.

Nie ma w nim niewiadomych, jest tylko prosta suma kilku prawd, które łącznie tworzą nową jakość: świętość Wojtyły i "lepszość" świata, który jest przed nami.

Czeka na nas zapowiadany przez Jana Pawła II "nowy, lepszy świat", jeśli i my przejmiemy coś z naszego Papieża i jak on zaczniemy żyć "Ewangelią zwycięstwa".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fons Omnis
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 139
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788389342775
ISBN: 9788389342775
ID: 326988

Zobacz również

Ewangelia zwycięstwa wg. Jana Pawła II
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...