TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Fascynująca Biblia opowiedziana dzieciom

Biblia opowiada o tym, w jaki sposób Bóg postępował ze swoim ludem, jak objawiał się na przestrzeni wieków i jak działa obecnie w życiu każdego z nas. Mówi o przyjściu na świat Jezusa Chrystusa, który żył, umarł i zmartwychwstał, aby dać ludziom życie wieczne oraz pokazać, kim naprawdę jest Bóg. Przedstawione w tej książce proste historie stanowią przekrój przez całe dzieje biblijne i obrazują zawarte w Piśmie Świętym przesłanie.

Opowiadania biblijne zawarte w tej książce zostały napisane specjalnie dla młodych czytelników. Autorka starała się poznać sposób myślenia dzieci i odpowiednio dostosować do niego język narracji. Dzięki temu biblijny tekst został tu przedstawiony w sposób prosty, bezpośredni i umożliwiający dzieciom łatwe zrozumienie przekazanej nauki.

Historie zostały tu ukazane w porządku chronologicznym i tworzą pełną panoramę Biblii, począwszy od Księgi Rodzaju aż po Apokalipsę św. Jana. "Fascynującą Biblię" wzbogacono ilustracjami znanego brytyjskiego artysty, Clive’a Upttona.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Elsie E. Egermeier
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 632
Wymiar [mm]: 160x230
EAN: 9788378290391
ISBN: 9788378290391
ID: 249996

Zobacz również

Fascynująca Biblia opowiedziana dzieciom
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...