TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Fatima. Ostatnia tajemnica

Ocena:
(2 opinii)

Przekonaj się, czy objawienia fatimskie skrywają klucz do naszej przyszłości!

Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat!

Monica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie.

Intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich widzów będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.

Zobacz zwiastun!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

AVE.ZAWSZE MARYJA.

Fatima. To moje ukochane miejsce na Ziemi. Kiedys...Bogl do mnie przyszedł w dniu bierzmowania. Przystapiłam do sakramentu w dniu i godzinie zamachu na Papieża. Msza zostala na chwile przerwana tuz przed wypowiedzeniem imion ktore dla siebie wybralismy. Zamarła cisza..Modlilismy sie w ciszy o zycie i zdrowie papieza. A ja zadawałam sobie pytanie targana niepokojem czy Jan Pawel II przezyje. I myslałam: Maryjo Ty co obronisz. Przecież Jesteś tu. Jesteś z Nim. Proszę. Bo...imię Maria było tym, które przyjmowała w bierzmowaniu. Po modlitwie skończyliśmy bierzmowanie. Po kilku latach poznaĺam człowieka, który po następnych kilkunastu został moim mężem. Maryja do niego przyszła gdy był na delegacji w Portugalii. Pojechał przypadkowo do Fatimy. Miaĺ prywatne objawienie. W dniu naszego ślubu przyjął chrzest. Ale...nie chciał słuchać Maryi.Nasze małżeństwo uległo w gruzach. W jego sercu jest ciemność.Uciekł ode mnie emocjonalnie tuz po ślubie. Faktycznie parę lat pozniej Ja mam problem w modlitwie wstawienniczej za niego. Nie jestem wytrwała. Dziś zrozumiałam że Maryja jest wyrwaĺa. Ciągle nas szuka dla Jezusa. Dlatego tyle książek o spotkaniach z Nià. Dlatego dla mnie pielgrzymka do Fatimy byĺa kolejnym cudem, a dla męża kolejną ucieczką. A dla dziecka prezentem z okazji 1 komunii św. oraz urodzin. W dniu jego urodzin przyjechaliśmy do Fatimy na okrągłą rocznicę objawień. Maryja znów wyciągnęła rękę do nas. Będę ja na dzień św. Walentego tj także na imieniny mojego nie żyjącego już dziadka prosić Ja aby nauczyła nas schronić się w Jej macierzyńskich ramionach. Aby nie przestawała nasz do siebie przywoływac. Aby zachowała i wzmocniła wiare w sercu dziecka. Aby pozwolila sie uczepic jej plaszcza mnie, aby poszla szukac mojego męża. Aby nim z tej Ziemi odejdzie znalazła go dla Jezusa. Wiem ze dla mnie juz nie bo za daleko odszedł. Bo nie mogę z nim byc bo nie chce zyc w takich ciemnosciach. Moje cierpienia od lat ofiarowywuje za jego prawdziwe nawrócenie. Gdy nie potrafię się modlić. Trudnych dni mam wiele...czasami słyszę głos Anioĺa Stróża w moim sercu. Tak jak w chwili bierzmowania uspokajał mnie ze Maryja JEST i czuwa. Czuje jak mnie podnosi. Takich doświadczeń mam wiele. I jeszcze wiele chciałabym zrobić. Choć po ludzku to już niemożliwe bo cierpię na nieuleczalną chorobę przewlekłą. Ale...powierzam się Bogu. Powołałam Zgromadzenie moich Świętych. Uczę się o nich. Nieśmiało myślę o pomocy Maryji. Bo tak bardzo jestem słaba...Gdy Maryja mi pomoże przyjdę tu i napiszę. Jeszcze kilka słów on tym filmie. Jaki był dla mnie ważny. I dlaczego. Bo po ludzku...weszĺam w czas robienia rzeczy niemożliwych. Wcześniej to epizody. Teraz moja codzienność.
I o tym jest ten film.
Dla każdego będzie czymś innym.
W zależności od własnych doświadczeń.

autor opinii: Katarzyna

Spodziewałam się ciekawszego filmu.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Producent/dystrybutor: Rafael
Rok wydania: 2018
EAN: 9788365889041
ID: 404508

Zobacz również

Książka wyróżniona Fatima. Ostatnia tajemnica
34.90 zł
17.93 zł
Oszczędzasz 16.97 zł (49%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...