TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Fatima Stuletnia tajemnica. Objawienia Maryjne z lat 1917-1929. Nowo odkryte dokumenty

O czym tak naprawdę mówi Fatima? Jakie tajemnice jeszcze skrywa? Co znajduje się na oryginalnej mapie wydarzeń? Dlaczego mali wizjonerzy fatimscy mieli szansę zajrzeć za zasłonę czasu?

Dlaczego Łucja słyszała wszystkie proroctwa, a Franciszek tylko widział Matkę Bożą w trakcie niektórych objawień? Jak wygląda piekło? Skąd możemy mieć pewność, że wszystko, co czytamy o Fatimie, to prawda, nie pobożne fantazje?

Na szczęście dysponujemy rzetelną dokumentacją fatimską. Poza relacjami spisanymi przez siostrę Łucję, możemy się powołać na Apele orędzia fatimskiego – zbiór odpowiedzi siostry Łucji na listy, kierowane do niej, kiedy przebywała w klasztorze w Coimbra.

Mamy również do dyspozycji wywiady z wizjonerami z czasów wielkiego cudu i wgląd we fragmenty jej duchowego dzienniczka, zamkniętego do niedawna pieczęciami Watykanu.

Dokumentacja, jaka znajduje się w pieczy Sanktuarium, obejmuje kilkanaście tomów. Zapiski siostry Łucji weryfikowane w czasie procesu beatyfikacyjnego liczą 20 tysięcy stron.

Po raz pierwszy dajemy polskiemu czytelnikowi dostęp do tej skarbnicy informacji.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fronda
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 155x235
EAN: 9788380790339
ISBN: 9788380790339
ID: 340614

Zobacz również

Fatima Stuletnia tajemnica. Objawienia Maryjne z lat 1917-1929. Nowo odkryte dokumenty
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...