TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności

Globalna rewolucja seksualna, propagowana przez ONZ i Unię Europejską, wkradła się do polityki, instytucji władzy i placówek oświatowych. Tam stopniowo, za plecami opinii publicznej, zrodził się z niej ogromny program przekształcenia społeczeństwa, który burzy podstawy demokracji i przybiera coraz bardziej totalitarny kształt.

Gabriele Kuby, socjolog z wykształcenia i matka trojga dzieci, od czasu przejścia na katolicyzm w 1997 roku zajmuje się w licznych publikacjach i wykładach krytyczną analizą ideologii genderowej oraz jej destrukcyjnym wpływem na współczesne społeczeństwa, jak i przyszłe pokolenia.

Miejmy nadzieję, że ta książka - rzetelna, bezkompromisowa i daleka od "poprawności politycznej" analiza wdrażanej na naszych oczach globalnej rewolucji kulturowej - otworzy oczy i sumienia także odpowiedzialnym za politykę, Kościoły, kulturę i społeczeństwo, aby z przekonaniem stawali w obronie godności człowieka i opartego na niej systemu wartości.

Gabriele Kuby ma odwagę nazwać po imieniu zagrożenie naszej wolności przez antyludzkie ideologie (...). Tę książkę powinno przeczytać jak najwięcej ludzi, aby sobie uświadomili, co ich spotka, jeśli nie będą się bronili.

Prof. dr Robert Spaemann

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Homo Dei
Autor: Gabriele Kuby
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 416
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788362579877
ISBN: 978-83-62579-87-7
ID: 258721

Zobacz również

Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...