TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej

Ocena:
(15 opinii)

Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę...

Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec.

Być może nie wiesz jeszcze, jak modlić się skutecznie. Ciągle szukasz odpowiedniego miejsca i czasu, by porozmawiać z Bogiem. Twoja rozmowa z Nim się "nie klei". Podczas modlitwy zaczynasz myśleć o codziennych sprawach. Czasem zwyczajnie zasypiasz i kontakt się urywa. Nie widzisz rezultatów...

Pewnie zastanawiasz się, jak to zmienić? Jak wzbogacić swoje życie chrześcijańskie? Jak zbliżyć się do Boga?

Oto, czego potrzebujesz: pomocnika. Boskiego menedżera do zadań specjalnych, który pozwoli Ci zbudować trwałą relację z Bogiem. Innymi słowy...

Musisz otworzyć się na działanie Ducha Świętego.

To jest Twój cel na dziś, na teraz. Otwórz się na działanie Ducha Świętego!

Pomocna okazać się może książka Ralpha Martina "Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej".

Być może właśnie teraz zadajesz sobie pytanie: jak książka może sprawić, bym doświadczył działania Ducha Świętego? Może, ponieważ napisał ją człowiek, który jest jednym z pionierów ruchu Odnowy w Duchu Świętym. Kilkadziesiąt lat temu sam dostąpił daru Ducha Świętego i to odmieniło całe jego życie. Teraz pragnie dzielić się swymi doświadczeniami i pomagać innym ludziom rozwijać relację z Bogiem.

Dzięki lekturze tej książki możesz poznać odpowiedzi na pytania:

  • dlaczego setki milionów chrześcijan nigdy nie doświadczyło daru Ducha Świętego?
  • czy daru Ducha Świętego może dostąpić każdy?
  • jaki jest odpowiedni czas i miejsce na modlitwę?
  • jakie elementy powinny pojawiać się w naszej modlitwie?
  • w jakich sytuacjach powinniśmy zrezygnować z modlitwy?

Sięgnij już teraz po tę książkę i otwórz swoje serce na działanie Ducha Świętego.

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna!

Polecam każdemu kto poszukuje Boga w swoim życiu modlitewnym, książka porusza wiele ciekawych sfer duchowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

autor opinii: Kuba

bardzo ważna pozycja dla katolika

Książka bardzo ważna, znalazłam w niej ważne wskazówki duchowe, których nie znalazłam nigdzie wczesnie. Autor czerpie z duchowości Teresy z Avila oraz Sw Jana od Krzyża i nie tylko. Polecam

autor opinii: marta kalinowska-lichota

Następny krok

Polecam, jest to dla mnie następny krok w zbliżaniu się do Boga.Poukładała we mnie ta książka to co wiedziałam o modlitwie , ale nie do końca wiedziałam czy to jest Ok.

autor opinii: Beata

POLECAM

Jeśli się zatrzymałeś, nie czujesz aby twój rozwój duchowy szedł do przodu to sięgnij właśnie po książkę GŁODNI BOGA. Po jej przeczytaniu znowu weszłam na górkę i małymi krokami idę do przodu. Warto ją mieć i co jakiś czas wracać do jej przeczytania. BARDZO POLECAM

autor opinii: Halina

Świetna książka dla zabieganych

Doskonale napisana, przemawiająca do wyobraźni prostymi słowami i obrazami. Wartościowa lektura dla wszystkich zabieganych, którzy zapomnieli, że trzeba zwolnić, a może nawet się zatrzymać, by nie "przegapić" Życia, które dzieje się naprawdę.

autor opinii: Marta Miś

Niezwykła

Jeżeli korzystasz systematycznie z sakramentów świętych i ciągle czujesz niedosyt to warto przeczytać tę książkę. Rozjaśni pewne obszary . To instrukcja jak otrzymać dar odnowy. Gorąco polecam

autor opinii: Jola

Książka zawiera wiele praktycznych rad. Po jej przeczytaniu, dalszy rozwój duchowy pozostaje już w naszych rękach i zależy od podjęcia własnego wysiłku w tej materii.

autor opinii: Maria Glogowska

"Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej"

Wspomniana książka stanowi dzieło niezwykle warte polecenia, nie tylko tym, którzy mają wątpliwości w wierze i wciąż szukają Pana Boga w swoim życiu. Również niezwykle pomaga osobom wierzącym i praktykującym umocnić wiarę. Ponadto dodaje otuchy i nadziei i pokazuje, co jest istotą i najważniejszym celem ziemskiej wędrówki każdego człowieka.

autor opinii: Katarzyna Urbaniak

Opinia do ksiażki "Głodni Boga"

Książka niezwykle ciekawa. Jej autor uświadamia nam, że aby doświadczyć w swoim zyciu obecności Boga, musimy otworzyć się na dar Ducha Świetego. Wydaje się proste, ale nie od razu.
Serdecznie polecam lekturę.

autor opinii: Bożena Saciuk

Polecam ;)

Jak sam tytuł wskazuje jest to książka, która w niesamowity sposób pokazuje jak poszukując Boga można go odnajdywać. Niewątpliwie autor książki spotkał na swojej drodze Żywego Boga, który pociągnął go ku sobie i w bardzo przystępny sposób pokazuje czytelnikowi jak wejść na drogę spotkania z tym właśnie Żywym Bogiem.

autor opinii: Anka

Bardzo Dobra

Wiedza o Trójedynym Bogu i wiele odpowiedzi wyjaśniających o Modlitwie i jej znaczeniu w życiu o Duch Św. i Bogu są nie do przecenienia. Jednym słowem fantastyczna książka.

autor opinii: Jan Ciupa

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej autor: Ralph Martin

ksiażka srednia do czytania spodziewałem sie lepszej tresci

autor opinii: Marek G

Warto przeczytać.

Książka dość ciekawa. Zawarte w niej przykłady modlitwy i spotkania na modlitwie Boga mogą dopomóc w odkryciu sensu swojej osobistej relacji z Bogiem. Sposób napisania książki, przekazu treści bliski osobom należącym do ruchu charyzmatycznego Odnowa w Duchu Świętym. Godna polecenia innym, obecnie mój egzemplarz w obiegu :)

autor opinii: Elżbieta Zjawin

Glodni Boga

Książka jak wszystkie które do tej pory u Was kupiłem jest bardzo dobrą lekturą do podejmowania decyzji na każdy dzień .Trochę trudna , ale dozowana w w umiarkowanych dawkach pozwala spojrzeć na życie z innej perspektywy . Wnosi w serce człowieka spokój i dystans do codziennego pędu dnia .

autor opinii: Krzysztof Przetacznik

Polecam


Bardzo dobra

Książka jest naprawdę ciekawa i godna polecenia!!!

autor opinii: Joanna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Ralph Martin
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 180
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374825672
ISBN: 9788374825672
ID: 265971

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...