TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Gotuj i chudnij

Harry, Gizzi, Sal i Sophie - miłośniczki jedzenia, dla których gotowanie to pasja - dzielą się fachową wiedzą na temat zasad żywienia, przepisami i recepturami na smakowite dania. Uczą, jak przyrządzić ulubione, pachnące, apetyczne i szybkie potrawy, i chudnąć. Pokazują jak proste zamienniki wysokokalorycznych dań pozwalają na skuteczną redukcję zbędnych kilogramów. Mobilizują do zmiany przyzwyczajeń żywieniowych. Udowadniają, że zasada "wszystko albo nic" wcale nie jest skuteczna, a odchudzanie nie musi łączyć się z wyrzeczeniami i umartwianiem.

"Wypróbowałyśmy nasze ulubione przepisy. Opracowałyśmy rozmaite "sztuczki" i podpowiedzi, wskazałyśmy zamienniki, które można wykorzystać, by potrawy nie grzeszyły nadmiarem kalorii. Jesteśmy ekspertkami od jedzenia, przestrzegamy więc wysokich standardów. Być może zabrzmi to nieskromnie, ale potrawy zaproponowane w tej książce są co najmniej tak samo smaczne jak ich wysokokaloryczne oryginały. A może nawet... Zresztą, przekonajcie się same.

Ponieważ kochamy wyzwania, stworzyłyśmy receptury z wykorzystaniem smaków i składników, które was zaskoczą. Przyrządzanie naszych dań nie wymaga wiele wysiłku, a przy okazji dowiesz się, czym zastępować ulubione potrawy kupowane na wynos, dania-uspokajacze, przekąski i desery. A wszystko bez liczenia kalorii, "podejrzanych" wynalazków kulinarnych i suplementów, a także bez wyrzeczeń i gimnastyki wyciskającej ostatnie poty. Zamiast tego - rozkoszowanie się smakiem, zadowolenie i luźne ciuchy." Podane w książce przepisy zawierają wartość kaloryczną, czas przygotowania oraz komentarz autorek do przepisu.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pascal
Autor: Harry Eastwood, Gizzi Erskine, Sal Henley, Sophie Michell
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 180x220
EAN: 9788375137798
ISBN: 9788375137798
ID: 182640

Zobacz również

Gotuj i chudnij
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...