TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Gringo wśród dzikich plemion

Ocena:
(3 opinii)

Jest to książka przygodowa i podróżnicza. Mądra, a jednocześnie pełna humoru. Sprawia, że czytelnik zaczyna się głośno śmiać. Jest to także album niezwykłych fotografii z wypraw w najdziksze rejony świata. Wojciech Cejrowski zabierze Państwa na wyprawę do ostatnich dzikich plemion.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

RE-WE-LA-CJA

Ciężko oceniać książkę już bardzo dobrze ocenioną. Mimo, że wiele jest książek podróżniczych, to "Gringo wśród dzikich plemion" w świetnym i charakterystycznym a zarazem mocno osobistym stylu Wojciecha Cejrowskiego zmusza do dokończenia książki mimo zbliżającego się poranka. Od tej książki po prostu nie można się oderwać! Książka opisuje głównie podróże do Ameryki Środkowej, ale ponieważ napisał ją Wojciech Cejrowski - każdy Polak, odbierze ją tym bardziej osobiście. Książka wszczepia dobry humor, który potrafi rozweselić największych ponuraków, pozostając jednocześnie dobrym źródłem wiedzy. POLECAM!

autor opinii: Wojciech Łukasiewicz

w samym środku dżungli

Niby nie powieść a jednak język autora sprawia iż książka pochłania nas niczym Amazońska dżungla. Wtłacza nas w fotel i automatycznie przenosi w sam środek Indiańskiej wioski. Nie jest płytką idealizującą opowieścią o pieknie przyrody, Indianach i innych egoztycznych rzeczach, ale oryginalnym i napisanym świetnym językiem obrazem, dźwiękiem i zapachem ze słów

Polecam gorąco!

Niesamowita podróż

Gdyby nie to ,że ksiażkę dostałam w prezencie nigdy bym się nią nie zainteresowała. W końcu dalekie podróże nigdy nie były moim marzeniem a tym bardziej książki o tej tematyce.
Przeczytałam ją. Własciwie to czytałam ja na początku. Później to już tylko chłonęłam jak najlepszą powieść.
"Gringo..." jest niesamowitą podróżą do świata, o którym jak się okazuje nie mamy zielonego pojęcia. Bo to przeciez tylko jakaś małpa , okropne deszcze i wstrętne owady. To prawda. Ale czy tylko?
Książka przedstawiona jest z niespotykanym poczuciem humoru i dystansem autora do siebie samego ( Kto by pomyślał. Co ? ) No i madra. Tu się dowiadujemy jak wiele tracimy przesiąknięci cywilizacją, jak wiele rzeczy nam umyka w sztucznym świecie tele...
Namawiam do przeczytania choćby po to by się dowiedzieć dlaczego w dżungli trzeba unikać niektórych pięknych motyli i dlaczego nie powinniśmy mieszać się w zwyczaje i tradycje Indian.

autor opinii: Iwona Kańczukowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Bernardinum
Autor: Wojciech Cejrowski
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 302
Wymiar [mm]: 145x215
EAN: 9788373809406
ISBN: 978-83-7380-940-6
ID: 205795

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Gringo wśród dzikich plemion Gringo wśród dzikich plemion
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...