TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Grunt pod nogami. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle

Ocena:
(3 opinii)

Miliony Polaków pokochały go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka, wierność sobie, błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą.

  • Jak wygląda relacja ks. Jana z Bogiem?
  • Jakie wartości są mu najbliższe?
  • Które fragmenty Ewangelii są dla niego najważniejsze?
  • O czym chce zdążyć opowiedzieć tłumom, które przychodzą na jego msze, a jakie słowa zachowuje dla pacjentów swojego hospicjum?

Grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż Ci się wydaje.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Autor oprócz sympatycznego poczucia humoru ma również ciekawe i sympatyczne spojrzenie na wiele spraw i życia codziennego i wiary

Inspirująca

Księgarnia Tolle zawsze proponuje doskonałe pozycje książkowe! "Grunt pod nogami" to jedna z nich. Jest to zbiór kazań śp. księdza Jana Kaczkowskiego. Są one takie, jakim był i on: szczere, autentyczne, pełne wrażliwości, mądrości, poszukiwania dobra... "Książkę przeczytałam w dwa wieczory, ale już postanowiłam, że wrócę do początku i przejdę te rekolekcje raz jeszcze. Polecam - zwłaszcza, gdy zmagasz się z ciężką chorobą (swoją lub kogoś bliskiego).

autor opinii: Maria z Rzeszowa

Testament księdza Jana

Jednego nie można było odmówić księdzu Janowi ( już świętej pamięci ): AUTENTYCZNOŚCI. I ta jego właściwość uwidacznia się na całej linii w "Gruncie pod nogami". W tej książce ( która jest kompilacją kazań oraz różnych wystąpień autora ) nie ma ściemy, nie ma wodolejstwa, nie ma zakładania masek. Zero kadzidła, zero pompy. A co jest? Wiele pięknych, głębokich, szczerych do bólu przemyśleń. Bijące z każdej strony pragnienie dobrego, solidnego kapłaństwa. Poszukiwanie świętości. Niestrudzone miłosierdzie w czynie. Chociaż nie we wszystkim zgadzam się z księdzem Kaczkowskim, jestem niezwykle zbudowana lekturą "Gruntu...". Wiele z niej wyniosłam.

Bardzo, bardzo polecam do uważnego zapoznania się - szczególnie ludziom chorym, w depresji, życiowo zdruzgotanym oraz ich bliskim. No i może jeszcze kapłanom... Żeby mogli czerpać inspirację do piękniejszej posługi.

autor opinii: Czytelniczka z Rzeszowa

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: WAM
Autor: ks. Jan Kaczkowski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 250
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788327710376
ISBN: 9788327710376
ID: 343284

Zobacz również

Książka wyróżniona Grunt pod nogami. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle
32.90 zł
24.62 zł
Oszczędzasz 8.28 zł (25%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...