TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jezuita. Papież Franciszek

Światowy bestseller. Jedyny wywiad rzeka, jakiego udzielił obecny papież!

Książka powstawała blisko trzy lata. Autorom udało się uzyskać zaufanie "ojca Bergoglio" i skłonić go do bardzo osobistych zwierzeń.

Dziennikarze zadają proste, klarowne pytania, nawet na delikatne tematy, a rozmówca odpowiada na nie bezpośrednio, szczerze, bez dyplomatycznych uników, często dowcipnie.

Niezwykły klimat książki budują nie tylko odpowiedzi na pytania o wielkie moralne problemy, ale także te, w których ujawnia, o co zawsze pyta młodych rodziców przychodzących do spowiedzi? dlaczego arogancję i pychę uważa za największy grzech, a cierpliwość za największą cnotę? dlaczego nie ufa swojemu pierwszemu wrażeniu? co myśli na temat równowagi pomiędzy pracą a życiem i jaki ma stosunek do niedzieli?

To nie jest książka, którą tworzono "na kolanie". Jest przemyślana i dopracowana, jakby Opatrzność czuwała nad autorami, wiedząc że po najbliższym konklawe każde jej zdanie będzie analizowane i rozbierane na czynniki pierwsze.

"Jezuita. Papież Franciszek" to publikacja niezbędna dla zrozumienia osobowości i intelektu nowego papieża. To książka, w której Franciszek sam przedstawia się światu. Nie mówią za niego biografowie, którzy zaledwie zaczęli badać jego postać, ale on sam mówi o sobie: "taki jestem", "tak myślę".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Francesca Ambrogetti, Sergio Rubin
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788375694277
ISBN: 978-83-7569-427-7
ID: 259690

Zobacz również

Książka wyróżniona Jezuita. Papież Franciszek
6.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...