TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Humor i wiara. Anegdoty i historyjki

To książka obowiązkowa dla każdego chrześcijanina - wyjątkowa, bo w bardzo oryginalny sposób przedstawia kwestie naszej wiary, Kościoła i relacji między Bogiem a człowiekiem. Przyzwyczailiśmy się bowiem, że o wszystkim, co dotyczy religii, należy mówić z należnym szacunkiem i powagą. Tymczasem Pronzato proponuje nam inne spojrzenie - humorystyczne.

Nie namawia nas jednak do śmiechu banalnego, bezmyślnego, ironicznego, nic niewnoszącego do naszej duchowości. Mówi o śmiechu mądrym, o radości, którą powinniśmy czerpać z tego, że jesteśmy chrześcijanami. Wreszcie wskazuje miejsca w Ewangelii, których nie dostrzegamy albo traktujemy z mniejszą uwagą, a które pokazują nam, że Bóg nie wymaga od nas ciągłej powagi.

Ta książka uświadamia nam ważną prawdę - wiara powinna nam przede wszystkim dawać radość, a nie kojarzyć się z uciążliwym obowiązkiem i koniecznością wyrzeczeń.

Odwiecznym tez pozostaje pytanie: Czy Pan Jezus się śmiał? Sięgnij po tę książkę, a wiele rzeczy w religii chrześcijańskiej i w kościele zobaczysz przez pryzmat radości i uśmiech, z "przymrużeniem oka".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Alessandro Pronzato
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 380
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360082966
ISBN: 83-60082-96-0
ID: 27704

Zobacz również

Humor i wiara. Anegdoty i historyjki
37.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...