TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Idź odważnie

Autorka książki chce Cię zaprosić do niezwykłej podróży. Jak przekonuje, nieustannie modli się, aby serce każdego z czytelników było otwarte na to, co Bóg chce mu przekazać i poruszyć w jego sercu poprzez strony tej książki.

Jej pragnieniem jest to, aby zarówno ona, jak i czytelnik otworzył się na działanie Boga i odzwierciedlał Jego światło i Jego miłość i szedł odważnie naprzód w świecie. Dla wszystkich kobiet ma jedno, najważniejsze przesłanie - bądź promienna, dzielna, tak jak Bóg z tak wielką starannością i miłością Cię stworzył!

Emily Wilson Hussem jest znaną katolicką autorką, mówczynią i muzykiem. Podróżuje po całym świecie, by dzielić się swoją wiarą na licznych konferencjach i wydarzeniach chrześcijańskich.

To obowiązkowa pozycja dla wszystkich kobiet pragnących rozświetlić świat świadectwem swojego życia. Jason Evert

Idź odważnie pomaga młodym kobietom poruszać się po często burzliwych wodach naszego społeczeństwa. Książka w jasny i klarowny sposób utwierdza każdą kobietę w jej tożsamości córki Boga, jednocześnie służąc wsparciem w przeżywaniu tej tożsamości w świecie, który rozpaczliwie potrzebuje świadectwa radosnej katolickiej kobiecości. o. Joseph-Anthony Kress OP

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Zacheusz
Autor: Emily Wilson Hussem
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788366092020
ISBN: 9788366092020
ID: 426949

Zobacz również

Idź odważnie
26.00 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...