TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ilustrowana Encyklopedia Biblijna

„Ilustrowana encyklopedia biblijna” to znakomite wprowadzenie w świat Biblii. Przystępny język oraz piękne, barwne ilustracje ukazują niezwykłe bogactwo czasów opisanych na stronicach Pisma świętego. Przybliżają one postaci, wydarzenia oraz tło kulturowe Biblii.

Wprowadzają w zagadnienia historii, archeologii i geografii biblijnej. Znakomite mapy pomagają lepiej zrozumieć przebieg narracji biblijnej, a tabelaryczne zestawienia oraz liczne diagramy umożliwiają uzyskanie szerszej perspektywy na całość przedstawianych zagadnień dotyczących życia w czasach Starego i Nowego Testamentu.

Informacje zawarte w tej książce to świetnie zorganizowana, skondensowana wiedza, która każdemu zainteresowanemu czytelnikowi pomoże w zbliżeniu się do realiów świata, w którym realizowała się historia zbawienia. Siłą tej książki jest przejrzyste zgromadzenie w jednym miejscu kluczowych informacji oraz najważniejszych tematów i faktów potrzebnych do pełnego zrozumienia przesłania Biblii.

Dzięki temu „Ilustrowana encyklopedia biblijna” jest publikacją szczególnie użyteczną nie tylko dla młodych czytelników, ale także dla ich rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów.

Jesteśmy przekonani, że prezentowana książka stanie się dla jej czytelników znakomitym kluczem, który otworzy przed nimi podwoje Biblii, a dzięki temu przyczyni się nie tylko do zdobycia potrzebnej wiedzy, ale przede wszystkim do osobistego zbliżenia się do Boga i lepszego Jego poznania.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 158x222
EAN: 9788378292227
ISBN: 9788378292227
ID: 377604

Zobacz również

Ilustrowana Encyklopedia Biblijna
49.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...