TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Idź na całość za Jezusem. Inaczej o powołaniu

Ocena:
(3 opinii)

Pozornie wydaje się, że książka o. Stanisława Jarosza OSPPE "Idź na całość za Jezusem. Inaczej o powołaniu" jest zbiorem refleksji przeznaczonych dla księży i osób zakonnych. Wbrew temu odczuciu może się ona okazać przydatna również dla małżonków, a także dla osób poszukujących dróg życiowego powołania.

Jej treść na pewno pomoże Czytelnikom dotrzeć do istoty problemu powołania, rozeznać właściwą drogę w przypadku niepewności lub kryzysu, zakorzenić się jeszcze bardziej w przymierzu z Bogiem.

Można sobie zadać pytanie: „Po co ta książka?" Jaki jest sens następnych rekolekcji? Jaki cel mojego głoszenia? Najważniejsze, aby uświadomić sobie, że to Bóg prowadzi nasze życie. To On jest sprawcą chcenia i działania. On jest Tym, który nas kocha i nasyca miłością.

I tę miłość Boga ciągle mamy odkrywać. Może myśli spisane z rekolekcji głoszonych do kleryków, kapłanów, sióstr zakonnych, osób konsekrowanych i poszukujących drogi powołania, będę dla Ciebie zachętą do szukania w swoim życiu tej jednej Najważniejszej Miłości. Bóg Cię kocha i zaprasza do bliskiej, intymnej relacji z sobą. Spróbuj pójść za Nim „na całość"!!! Odwagi!

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Super

Jak najbardziej polecam książkę "Idź na całość za Jezusem. Inaczej o powołaniu." Czyta się bardzo dobrze. Jej treść jest wartościowa i pomocna w zrozumieniu pewnych kwestii odnośnie ludzkiego powołania.

autor opinii: Kasia

Super książka :)

Każdy z nas, zastanawia się czy warto kupić daną książkę, czy spełni ona nasze oczekiwania? Wybierając tę książkę też miałam takie myśli ale "Poszłam na całość" i uwierzcie książka Ojca Stanisława Jarosza spełniła moje oczekiwania w 100%. Jeżeli ktoś z Was ma pytania i wątpliwości dotyczące powołania czy odnoszące się do naszego życia duchowego to w tej książce znajdzie wiele cennych wskazówek i odpowiedzi.
Polecam także inne książki Ojca Stanisława, bo z całą pewnością zawierają treść "pełną WIARY"

autor opinii: Anna Gulan

Warto przeczytać!!!

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tej książki to uwierz mi warto. Ja się wachałam ale cieszę się że ją kupiłam. Jest to książka tak bogata wartości jak trudno obecnie na rynku o takie. Mnie ta książka osobiście bardzo pomogła jak również sprawiła że moja relacja z Bogiem stała się jeszcze bliższa. Polecam warto:)

autor opinii: Magdalena

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: o. Stanisław Jarosz OSPPE
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788372569622
ISBN: 978-83-7256-962-2
ID: 360066

Zobacz również

Idź na całość za Jezusem. Inaczej o powołaniu
19.00 zł
16.92 zł
Oszczędzasz 2.08 zł (11%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...