TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sens życia

Ocena:
(1 opinii)

Dokonywanie wyboru nie jest pojedynczym wysiłkiem, na który trzeba się wreszcie zdobyć. Nie mogę powiedzieć przynaglany swoimi myślami: "Teraz albo nigdy", "Wezmę się w garść i zdecyduję". Nie mogę wybierać na trzy cztery albo czekać na chwilę, w której zdobędę się na odwagę, w której będę miał natchnienie. Wybór nie jest naciśnięciem klawisza enter.

Wybór jest decyzją, do której trzeba się przygotować. Jest owocem procesu, który trzeba podjąć, a później wciąż konfrontować i weryfikować. Takie będą nasze wybory, jakie ich rozeznawanie. Dobre lub złe wybory nie są wynikiem losowych sytuacji, dziełem przypadku, szczęśliwego trafu czy pecha. Są owocem dobrego lub złego rozeznawania. Największą sztuką nie jest sam wybór, ale rozeznawanie, które do niego prowadzi. Co jest potrzebne do dojrzałego wyboru - o tym mówi książka.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Trochę myli recenzja

Nie powiem, żeby recenzja odzwierciedlała treść książki. Wzięto najciekawszą myśl i opublikowano ją jako opis całości tymczasem książkę stanowi luźna analiza biblijnych tekstów na temat powołania. Dość mało jest typowo praktycznych wniosków i niebanalnych myśli jak te z okładki. Czasem miałem wrażenie, że ksiądz jest seryjnym autorem i pisze tylko aby więcej napisać, niekoniecznie ciekawie i twórczo. Zależy kto czego szuka.

autor opinii: Marcin

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Krzysztof Wons SDS
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 172
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788375802061
ISBN: 978-83-75802-06-1
ID: 188138

Zobacz również

Sens życia
18.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...