TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. O uzdrowieniu więzi rodzinnych

Człowiek rodzi się, wychowuje, wzrasta, dojrzewa, a w końcu umiera w otoczeniu rodziny. Dzięki niej otrzymuje życie, ale też dziedziczy wartości duchowe i materialne. Więzy krwi w rodzinie są niepowtarzalne i mają wpływ na całe nasze życie.

Niestety, grzech pierworodny sprawił, że w te najgłębsze ludzkie i duchowe relacje wkradło się zło, które może zatruć to duchowe drzewo pokoleniowe, przenikając aż do jego korzeni. To w rodzinie zamiast miłości może pojawić się zawiść, zazdrość, pycha, przemoc, które będą trwać przekazywane następnym pokoleniom niczym duchowy spadek.

Chrystus Pan, rodząc się z Maryi Dziewicy, "wszczepił się" w swój łańcuch pokoleń, a zbawienna ofiara Jego krwi, która przemawia mocniej niż krew Abla, przemieniła nie tylko Jego krewnych, ale całą ludzką rodzinę.

Książka ta jest zachętą, aby podążając śladem biblijnych postaci, ostatecznie zerwać ze złem, ale także uświadamia nam, że należy prosić Boga o wstawiennictwo za wszystkich naszych przodków. W ten sposób zbawienna łaska może dotknąć również ich, niosąc Boże błogosławieństwo wszystkim następnym pokoleniom.

W książce znajdziemy teksty modlitw o uzdrowienie międzypokoleniowe, jak również liczne świadectwa tych, którzy doświadczyli zbawiennych owoców takiej modlitwy.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Esprit
Autor: o. Józef Witko OFM
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 225
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788363621407
ISBN: 978-83-63621-40-7
ID: 286278

Zobacz również

Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. O uzdrowieniu więzi rodzinnych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...