TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak bronić się przed diabłem

Ocena:
(1 opinii)
Pracuję jako tłumacz podczas spotkań poranionych ludzi z egzorcystą - a w razie konieczności tłumaczę dialogi egzorcysty z diabłem - przed moimi oczami ukazuje się niewiarygodny świat, w którym splatają się ze sobą strach, cierpienia, ignorancja, zagubienie i zabobony...

Niniejsze świadectwo postanowiłam przedstawić szerszemu kręgowi czytelników, aby przezwyciężyć lęki i stereotypy krążące wokół diabła. Autorytetem, do którego się dowołuję, jest o. Cipriano de Meo.

Jego przesłanie jest jasne, bezpośrednie i niosące otuchę: nie należy się bać diabła, ale trzeba się bronić przed jego działaniem. Należy żyć po chrześcijańsku i często przystępować do sakramentów. Szatan bowiem, "wielki przegrany", usiłujący chełpić się mocą, której nie posiada, bez pozwolenia Boga nie jest w stanie nic uczynić.

Patrizia Cattaneo
Żyjąc w stanie łaski uświęcającej, nie możemy zostać pokonani przez złego ducha, któremu pozostaje jedynie pienić się ze złości

o. Cipriano de Meo

Patrizia Cattaneo (ur. w 1964 r. w Voghera) prowadzi szczególny apostolat na rzecz osób dręczonych przez złego ducha. Książka ta jest owocem odbywających się na przestrzeni pięciu lat spotkań z o. Ciprianem de Meo.

Autorka jest szczególnie znana we Włoszech z opracowanych przez nią biografii świętych libańskich. Także w Polsce ukazała się jedna z jej najnowszych książek pod tytułem Dlaczego Bóg dopuszcza cierpienie.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo dobra

prosty język, wiele wyjaśnia, WARTO I TRZEBA ją przeczytać

autor opinii: Robert.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Patrizia Cattaneo
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 280
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788377971482
ISBN: 9788377971482
ID: 266173

Zobacz również

Jak bronić się przed diabłem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...