TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak ogarnąć dom i nie oszaleć. Skuteczna i sprawdzona strategia walki z bałaganem

Ocena:
(5 opinii)

Dana K. White mówi o sobie, że jest urodzoną bałaganiarą, a wszystkie rozwiązania, które proponuje w swojej książce, przetestowała na własnym domu. Nie poucza, nie daje abstrakcyjnych rad, jak wypolerować najmroczniejsze zakątki mieszkania, nie stawia nieosiągalnych celów.

I nie, nie wmawia Ci, że pokochasz sprzątanie. Zamiast tego oferuje realistyczne spojrzenie na prowadzenie domu: nie jako na jednorazowy projekt, który można zaplanować, przeprowadzić i zakończyć, ale na serię przemyślanych działań i decyzji, które pozwolą Ci się cieszyć porządkiem i spokojem.

Dowiedz się – między innymi – jak:

  • zamienić odświętny „projekt sprzątanie” na codzienną aktywność;
  • w 28 dni wyrobić w sobie przydatne nawyki, które mogą zmienić Twój dom;
  • utrzymać w domu ład dzięki „wieczornemu obchodowi”;
  • zapanować nad garderobą dzięki Dniowi Prania.

Ta książka naprawdę pomogła tysiącom kobiet na całym świecie. Teraz może realnie wpłynąć na to, jak Ty i Twoja rodzina dbacie o dom!

Jeśli chcecie uczyć się od najlepszych – nie jestem najlepsza. Jeśli chcecie raz na zawsze wysprzątać dom od piwnic po strych, tak żeby nie musieć tego nigdy więcej robić – znajdźcie sobie kogoś innego. (...) Jeśli jednak chcecie w końcu pojąć, co trzeba zrobić, żeby na trwałe wydobyć dom ze stanu klęski żywiołowej – to jest to książka dla was.

Fragment

Dana K. White – żona, matka trójki dzieci, nauczycielka i instruktor teatralny. Swoją walkę z własnym bałaganiarstwem opisuje na popularnym blogu poświęconym efektywnemu sprzątaniu i prowadzeniu domu.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

zaczęłam ogarniać swój dom

Książka jest dla mnie przede wszystkim rzeczowa, konkretna i przydatna przy planowaniu porządków. Argumenty dotyczące kolejności wykonywania działań porządkowych i sugestie o nie uleganiu sentymentom baaardzo przydatne :) W każdym razie udało mi sie zmniejszyć pojemność moich szaf o połowę i jestem z tego powodu szczęśliwa i dumna z faktu, ze się w końcu zastosowałam do wskazówek. Było warto, a ja już nawet nie pamiętam co zniknęło z mojego domu - widać nie było ani tak przydatne, ani niezbędne. Książkę polecam z całego serca.

autor opinii: Izabela Wójcik

Rozczarowuje

Jestem nieco rozczarowana treścią. Praktyczne zastosowanie rad autorki raczej w małym stopniu możliwe w polskich warunkach. Książka osadzona w realiach amerykańskich nie przystaje do polskiej rzeczywistości. Być może przydatne dla osób żyjących w dużych rodzinach.

autor opinii: Zofia Wawrykiewicz

Klapa

Żona zapodziała książkę w swoim bałaganie, nim zaczęła ją czytać.
Mam nadzieję, że jednak ją znajdzie, przeczyta i uchroni ją od zwariowania przy robieniu porządków.
Pozdrawiam,
Tomek Badowski.

autor opinii: Tomasz Badowski

Jak ogarnąć dom i nie oszaleć

książka re we la cyj na. albo jeszcze bardziej niż rewelacyjna. książkę powinien przeczytać każdy "flejtuch" i balaganiarz. oboje z mężem jesteśmy flejtuchami :) oboje przeczytaliśmy książkę i stwierdziliśmy że porady w niej zawarte są skierowane dokładnie do nas. porady utrzymania / najpierw zaprowadzenia/ porządku są wykonalne i naprawdę się sprawdzają. goraco polecam

autor opinii: Agnieszka i Mariusz

Genialna

Pomaga zmienić sposób myślenia o sobie i o swoim otoczeniu (domu). Nie tylko dla kobiet. Gorąco polecam.
P. S. Świetnie się czyta...

autor opinii: Adam Żmuda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Dana K. White
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374828192
ISBN: 9788374828192
ID: 387601

Zobacz również

Jak ogarnąć dom i nie oszaleć. Skuteczna i sprawdzona strategia walki z bałaganem
37.90 zł
27.47 zł
Oszczędzasz 10.43 zł (28%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...