TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak pokonać lęk? Poradnik

Ocena:
(3 opinii)

Autor omawia zjawisko strachu i lęku jako symptomy naszych czasów. Zwraca uwagę na ich aspekt medyczny, psychologiczny, psychoterapeutyczny oraz duchowy. Podkreśla konieczność zaakceptowania ich, ale też podaje sposoby radzenia sobie z nimi. Książka obfituje w przykłady różnych zachowań lękowych i w obliczu rozmaitych sytuacji, z którymi Autor zetknął się w swojej praktyce terapeutycznej.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

tak lęk to coś czemu się musimy przeciwwstawiac

Nareszcie ktoś jasno i w prosty sposób opisuje problem naszych lęków. To nie w lekach siła ,ale w wierze ,mocy Bożej. Sumienie i grzech ludzki niszczy pokój a nie spokój naszej duszy więc tylko Boże miłosierdzie może go nam go zwrócic. Leki ,psychologia ,psychiatria to tylko dodatek nawet zbyteczny!!!

autor opinii: Danuta

dobra ksiązka

jak dla mnie - książka bardzo dobra, praktyczna, dająca do myślenia i rzeczywiście pomagająca uporać się z problemem lęku. Wiadomo - nie od razu po przeczytaniu pozbędziemy się lęków, ale otrzymamy konkretne narzędzia i wskazówki i stosując je w życiu, z pewnością pomożemy samym sobie, zrozumiemy siebie, nauczymy się żyć... Polecam

autor opinii: Joanna R.

Dla wierzących

Przeczytałam wiele książek na temat lęku. Przewodnik Louisa Masquina różni się od innych tym, że jako katoliczka rozumiem i mam zaufanie do metody, jaką proponuje autor osobom zmagającym się z zaburzeniami lękowo - depresyjnymi . Częste odnoszenie się do fragmentów Biblii, jako źródła terapii , wymaga wiary i ufności w bezgraniczną miłość Boga.

autor opinii: Małgorzata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Louis Masquin
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 116
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788360703977
ISBN: 9788360703977
ID: 72680

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak pokonać lęk? Poradnik Jak pokonać lęk? Poradnik
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...