TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak pomagać cierpiącym z powodu działania złych duchów. Poradnik

Książka ta niesie pomoc wszystkim, którzy przeżywają doświadczenie zniewolenia przez złego ducha oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób towarzyszą czy starają się pomóc osobie autentycznie opętanej przez demoniczne siły.

Napisana przez egzorcystę, wieloletniego teoretyka i praktyka w zakresie zagrożeń demonicznych i walki duchowej, jest odpowiedzią na potrzebę tego rodzaju posługi, o którą coraz częściej upominają się duszpasterze i wierni doświadczający różnych form diabelskiego dręczenia. Bo szatan istnieje i podstępnie działa w naszej przestrzeni duchowej.

Św. Paweł wskazuje, że każdy chrześcijanin wezwany jest do przeciwstawienia się ojcu wszelkiego kłamstwa. On to bowiem, wykorzystując sferę zmysłową człowieka oraz jego wyobraźnię, pamięć i wrażliwość, a także świat materialny, w którym dana osoba żyje, poprzez pokusę, ingerencję zewnętrzną zwaną powszechnie opresją, czy też wewnętrzną określaną mianem obsesji atakuje "świątynię Boga" (por. 1Kor 3, 16-17), a tą przecież jest każdy wierzący, dla którego umiłowanie Najwyższego jest podstawową wartością.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bratni Zew
Autor: o. Bogdan Kocańda OFMConv
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 115x185
EAN: 9788374852302
ISBN: 978-83-7485-230-2
ID: 286342

Zobacz również

Jak pomagać cierpiącym z powodu działania złych duchów. Poradnik
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...