TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak się modlić? Przewodnik

Książka pomaga w znalezieniu odpowiedzi na podstawowe pytania: Dlaczego mamy się modlić? Jakie są warunki, metody i treści modlitwy? Jaki sens i cel ma modlitwa w naszym życiu? Jaka forma modlitwy jest dla nas najbardziej odpowiednia?

Autor dzieli się swoim doświadczeniem modlitwy osobistej oraz doświadczeniem duszpasterskim związanym z pomaganiem innym w rozwoju modlitwy poprzez kierownictwo duchowe.

To są zwyczajne, proste refleksje o modlitwie. Autor językiem nowoczesnym, prostym i spokojnym "zagrzewa" do modlitwy. Prosto i rzeczowo uzasadnia jej potrzebę (...). Ma odwagę mówić o jej metodach i wprowadzać w jej klasyczne formy. Licząc się z trudnościami, próbuje wyjaśniać i tłumaczyć, co jest główną przeszkodą w modlitwie. Zachęca do ?mocowania się? z Bogiem, wzorem biblijnego Jakuba. (...) Wskazuje również na psychiczne uwarunkowania człowieka, a licząc się z nimi, tym bardziej ukazuje mu dialog z wymagającym Bogiem, jako źródłem mocy moralnej i pokoju. /Stanisław Nowak Arcybiskup Metropolita Częstochowski/

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: o. Józef Augustyn SJ
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 210
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375951202
ISBN: 9788375951202
ID: 151463

Zobacz również

Jak się modlić? Przewodnik
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...