TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak stać się szczęśliwą mamą w 31 dni

Chyba każda mama doskonale wie, co to znaczy stres i przemęczenie. W odpoczynku zdecydowanie nie pomagają rozbiegane dzieci, które - wydawałoby się - nigdy się nie męczą.

Jeśli każdy dzień jest dla Ciebie nieustającą walką o odrobienie pracy domowej, posprzątanie pokoju, czas spędzony przed komputerem i z komórką czy też jedzenie czegokolwiek innego poza chipsami, świetnie trafiłaś! Czas zadbać o siebie i... na nowo odkryć radość z życia!

Choć to niełatwe, warto znaleźć chwilę, by pomyśleć o sobie i swoich potrzebach. Wyłam się ze schematów mamy, której rozkazują... jej własne dzieci. Dobrze wiesz, że to przynosi jedynie powszechne niezadowolenie - zarówno Twoje, jak i dzieciaków.

Ta książka pomoże Ci zmienić się w szczęśliwą mamę. To niezmiernie ważne, bo jaki jest pożytek z mamy, która jest niezadowolona, skarży się na życie i dzieci, a na dodatek żyje w stanie permanentnej bylejakości?

Zadbasz przy tym o swoją relację z Bogiem, której stres zdecydowanie nie sprzyja. Co więcej, radosna mama może się okazać najlepszym prezentem, jaki dostaną Twoje dzieci na każdym etapie ich rozwoju.

Podejmij więc wyzwanie i zostań szczęśliwą mamą już w 31 dni!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Arlene Pellicane
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 328
Wymiar [mm]: 194x123
EAN: 9788378292456
ISBN: 9788378292456
ID: 404329

Zobacz również

Jak stać się szczęśliwą mamą w 31 dni
25.30 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...