TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak świt poranka. Znamię Lwa. Tom 3

Trzecia część trylogii Francine Rivers "Znamię lwa"

Atretes, wódz germańskiego plemienia Chattów, wzięty do niewoli przez zwycięskich Rzymian, zyskuje sławę niezwyciężonego gladiatora, walcząc przez długich dziesięć lat na arenach Imperium Romanum o wolność. Odzyskawszy ją postanawia wrócić do Germanii.

Ale najpierw musi odnaleźć syna, którego uratowała od śmierci młoda chrześcijanka Hadassa, zanosząc chłopca do świętego Jana Apostoła... Jak splotą się losy Artesa, Hadassy i Markusa?

Zobacz tę książkę także w miękkiej oprawie.

Francine Rivers - jedna z najpopularniejszych pisarek amerykańskich, autorka ponad 20 bestsellerowych powieści, przetłumaczonych na dwadzieścia języków, m.in. trylogii: „Głos w wietrze", „Echo w ciemności", „Jak świt poranka". Zdobyła liczne nagrody i zaszczyty, w tym Christy Award, za stworzenie inspirującej fabuły o charakterze historycznym, złoty medal Amerykańskiego Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA za powieść "Ostatni zjadacz grzechu" (zekranizowaną przez Michaela Landona). W 2010 roku książki Francine zostały uznane za najlepiej sprzedające się tytuły na liście „New York Timesa".

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Bogulandia
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 600
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788363097561
ISBN: 9788363097561
ID: 343165

Zobacz również

Jak świt poranka. Znamię Lwa. Tom 3
33.64 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...