TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ostatni zjadacz grzechu

Wszystko, co tak naprawdę liczy się dla Cadi Forbes, to znalezienie tego jedynego człowieka, który mógłby uwolnić ją od grzechu, pustoszącego jej dni i noce... grzechu, który ograbił ją z miłości matki i sprawił, że zapragnęła uciec od życia i jego okrutnej sprawiedliwości.

Wie, że jest to zakazane, a robiąc to, sprowadzi na siebie przekleństwo. Jednak coś, co tkwi gdzieś głęboko w niej, pomimo wszystkich złowieszczych ostrzeżeń, instynktownie popycha ją do tego, by odszukać "zjadacza grzechu".

Zanim ich podróż dobiegnie końca, Cadi i "zjadacz grzechu" muszą spotkać się ze sobą twarzą twarz oraz z Tym, który zażąda od nich wszystkiego w zamian za uzyskanie odpowiedzi, jakich poszukują.

"Ostatni zjadacz grzechu" to doskonałe połączenie realistycznych bohaterów, dokładności historycznej i tajemnicy. Historia trzymająca w napięciu. Bardzo dobrze napisana. Zdecydowanie niejednowymiarowa. Wyzwala różne emocje. Ale poza ciekawą fabułą opowieść dała mi coś jeszcze... co jest nawet ważniejsze, otworzyła mi umysł i duszę na prawdziwe znaczenie przebaczania. Jeśli szukasz wielkiej historii, która jest w stanie wywołać wiarę i dobroć, przeczytaj tę książkę! Gorąco polecam

Edyta Bogulak (Bogulandia)

Francine Rivers - jedna z najpopularniejszych pisarek, autorka ponad 20 bestsellerowych powieści, m. in. trylogii: Głos w wietrze, Echo w ciemności, Jak świt poranka, Szofar zabrzmiał, Purpurowa nić. Licznie nagradzana. W 2010 roku książki Francine zostały uznane za najlepiej sprzedające się tytuły na liście "New York Timesa".

Na podstawie powieści reżyser Michael London nakręcił film "The Last Sin Eater".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bogulandia
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 404
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363097110
ISBN: 978-83-63097-11-0
ID: 276713

Zobacz również

Ostatni zjadacz grzechu
28.98 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...