TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jednozadaniowość. Twój umysł nie może być w dwóch miejscach jednocześnie. Krótka droga do dużego sukcesu

Zbyt wielu z nas popadło w uzależnienie od popularnego, kuszącego i niebezpiecznego narkotyku, jakim jest wielozadaniowość. Devora Zack też mu uległa, lecz go przezwyciężyła i stała się bardziej efektywna. Ty też możesz to zrobić.

Zack porządkuje dowody naukowe z zakresu funkcjonowania układu nerwowego, aby dowieść, że naprawdę nie możesz robić kilku rzeczy naraz – jest to po prostu iluzja. Lepiej dać sobie radę z mnóstwem informacji i zakłóceń, które dziś nas bombardują.

Ta książka wyjaśnia dokładnie, jak oczyścić i uspokoić umysł, jak ułożyć swój plan i uporządkować otoczenie, aby łagodnie, lecz zdecydowanie poradzić sobie z wymaganiami, jakie stawiają nam ludzie i zrealizować pomyślnie swoje zadania – jedno po drugim, a przez to być o wiele bardziej produktywnym. Jednozadaniowość jest sekretem do osiągnięcia sukcesu i zdrowia psychicznego.

Nie pozwól, aby zwiódł cię łagodny ton Zack – „Jednozadaniowość” jest książką opartą na poważnych badaniach naukowych, a pragmatyczne rady w niej zawarte mogą rzeczywiście zmienić twoją pracę i życie.

David Bach, dziewięciokrotnie umieszczany na liście najpoczytniejszych autorów według „New York Timesa”, autor „Automatic Milionaire” oraz „Smart Women Finish Rich”
Jednozadaniowość może dosłownie podwoić twoją produktywność i z dnia na dzień twoje osiągnięcia. Może to być teraz najważniejsza książka w twoim osobistym procesie zarządzania.

Brian Tracy, autor bestselleru „Zjedz tę żabę”
Ta książka może ocalić twoje życie. Wielozadaniowość jest fatalnym zakłóceniem, które może zrujnować twoje zdrowie, twoje relacje i twoją pracę. Teraz jest lekarstwo: „Jednozadaniowość”. Przeczytaj tę ogromnie wciągającą, napisaną z humorem i niezwykle praktyczną książkę. Będziesz zadowolony, gdy to zrobisz.

Jim Kouzes, współautor bestselleru „The Leadership Challenge”
Byłem członkiem parlamentu, dyrektorem wykonawczym i konsultantem. Doświadczyłem stresu towarzyszącego wielozadaniowości i jestem wdzięczny Devorze Zack za wspaniałą książkę o jednozadaniowości.

Dr Walter McLean, były sekretarz stanu, Kanada

Devora Zack – prezes firmy Only Connect Colsulting, Inc., świadczy specjalistyczne usługi w zakresie konsultingu i coachingu. Przeprowadziła szkolenia dla ponad stu firm, między innymi dla Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych, Cornell University, Smithsonian Institution, SAIC, America Online oraz dla Biura patentów i znaków handlowych USA.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Devora Zack
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 190
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488628
ISBN: 9788363488628
ID: 370875

Zobacz również

Jednozadaniowość. Twój umysł nie może być w dwóch miejscach jednocześnie. Krótka droga do dużego sukcesu
39.78 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...