TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jestem N. Inspirujące historie chrześcijan, którzy zetknęli się z islamskimi fundamentalistami

Inspirujące historie chrześcijan, którzy zetknęli się z islamskimi fundamentalistami

Czy znasz cenę kroczenia drogą Jezusa?

Yousef, któremu własna matka groziła śmiercią za posiadanie Biblii, rozprowadza Boże Słowo tak, jak niegdyś jego rodzina rozprowadzała narkotyki.

Parveen postanawia pomagać innym młodym chrześcijankom pracującym w domach muzułmanów po tym, jak jej pracodawczyni pobiła ją za chodzenie do kościoła.

Abdulmasi zabijał setki chrześcijan w północnej Nigerii, nie czując wyrzutów sumienia – aż do dnia, w którym postanawia wybrać nowe życie wiary i poświęca wszystko dla Boga miłości.

Jak dać się zainspirować tym pełnym wiary braciom i siostrom w Chrystusie, rozsianym po całym świecie? Jak się o nich modlić? I czego te niesamowite historie uczą nas o Bogu, którego światłość rozświetla wszelki mrok?

„Jestem N” przypomina nam, że i my wszyscy jesteśmy „N”. W ten sposób muzułmańscy ekstremiści znakują domy wyznawców Jezusa z Nazaretu.

Gdziekolwiek żyjemy, musimy łączyć się w poczuciu jedności z tymi, którzy cierpią prześladowania. Poznajcie więc ich rodziny. Przeczytajcie ich historie. I pogłębcie swoją wiarę w Boga, który daje odwagę, aby być światłością w ciemności okrutnego świata.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 130x210
EAN: 9788365553287
ISBN: 9788365553287
ID: 372317

Zobacz również

Jestem N. Inspirujące historie chrześcijan, którzy zetknęli się z islamskimi fundamentalistami
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...