TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jesteś obrazem Boga

Ocena:
(7 opinii)

Treści konferencji wygłoszonych przez znanego charyzmatyka o.Johna Bashoborę podczas rekolekcji w Polsce w roku 2011.

O. John Baptist Bashobora pochodzi z Ugandy z diecezji Mbarara. Jest katolickim kapłanem bardzo oddanym Bogu i ludziom. Ukończył studia w Rzymie z zakresu teologii duchowości i psychologii. Na co dzień o. John pracuje w kurii biskupiej swojej diecezji, jest też diecezjalnym koordynatorem Odnowy Charyzmatycznej. Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa w naszych sercach przyciąga do niego wielu ludzi szukających Boga.

Na jego modlitwę Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. O. John jest nieustannie zanurzony w obecności Boga i napełniony Duchem Świętym, otrzymał potężne namaszczenie do służby w Kościele. W wielkiej pokorze posługuje wieloma charyzmatami, głosi rekolekcje ewangelizacyjne w wielu krajach świata, otwartym sercem odpowiada na każdą prośbę o modlitwę wstawienniczą, cały swój czas poświęca na rozszerzanie Królestwa Bożego.

Od wielu lat zajmuje się tysiącami sierot. Buduje dla nich sierocińce, zapewnia im edukację zakładając szkoły, kupuje pożywienie i potrzebne rzeczy. Dzieci nazywają go Father Bash. Informacje o jego pracy można znaleźć na stronie: www.fatherbashfoundation.com. W Polsce wspieraniem działalności o. Johna zajmuje się Fundacja Serce do Serca: www.fundacjasercedoserca.pl.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Napisana abym przejrzala

Pan Jezus kocha nas, odpowiada na tęsknotę serca a poszukującym zawsze daje się poznać, odnaleźć, sam nas szuka. Biorąc tą książkę , coś przeczuwałam, właściwie zażartowałam, że święta będę...przeczytałam jednego dnia... w jednej chwili doznałam uwolnienia od nałogu palenia papierosów bez najmniejszego starania, Duch Święty obdarzył mnie wolnością na zawsze , nie mogłam pojąć... i zmieniło się tak wiele. ..Chwalę Ciebie Panie i wywyższam , cóż mogę dodać- nie mogę już żyć po staremu.. ,dziękuje Bogu za świętych kapłanów...

autor opinii: ŁUCJA SZUĆKO

polecam:)

kontakt i realizacja na wysokim poziomie:) towar zgodny z zamówieniem, serdecznie polecam

autor opinii: Justyna

świetna!

Koniecznie należy przeczytać. Ale na spokojnie bo zawartość "bardzo skondensowana". Swoją drogą szkoda, że taka krótka..

autor opinii: Paweł

Książka napisana w przystępny sposób, myślę ze każdy może w niej znaleźć coś dla siebie. O. Bashobora przypomina o sprawach istotnych w pogłębianiu naszej wiary, odwołuje się do Pisma Świętego jak i do własnego doświadczenia Pana Boga. Na końcu każdego z rozdziałów znajduje się modlitwa, jest to taka furtka na działanie Pan Boga w nas. Polecam.

autor opinii: Barbara Kolondra

wspaniała książka polecam !

autor opinii: JOLANTA KUNDRO

Charyzmatyczna.

Każdy, kto uczestniczył w mszach prowadzonych przez Ojca wie, jak olbrzymie cuda dzieja się za jego sprawą. Ta książka to cykl wykładów Ojca Johna. Może tekst nie jest swietny stylistycznie, ale pamiętajmy, że to dosłowne treści przekazane przez tłumacza. Tym bardziej tekst ten jest cenny, bo dosłowny.

autor opinii: Łucja

:)

Bardzo polecam. Wspaniały kapłan!

autor opinii: Tomasz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: o. John Baptist Bashobora
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 160
EAN: 9788372569714
ISBN: 978-83-7256-971-4
ID: 445178

Zobacz również

Jesteś obrazem Boga
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...