TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ks. Dolindo: Jezu, Ty się o mnie zatroszcz

Ocena:
(2 opinii)

Nowe, poszerzone i ilustrowane wydanie książki poświęcone postaci ks. Dolindo Routolo. Opowiada o trudnych doświadczeniach tego niezwykłego kapłana, który znany jest dzisiaj głównie ze względu na spisaną pod natchnieniem modlitwę: „Jezu, Ty się tym zajmij”.

Ten niezwykły kapłan miał dar widzenia rzeczy przyszłych, zdolność wnikania w ludzkie dusze, a także dar bilokacji. Pozostawił po sobie tomy pism, w których bardzo przystępnym, współczesnym językiem wyjaśniał Pismo Święte i naukę Kościoła.

Był osobą, którą bardzo sobie cenił Ojciec Pio. W książce zamieszczono również polski wątek jego biografii, związany z jego przepowiednią dotyczącą Jana Pawła II.

W książce znajdziemy przetłumaczone po raz pierwszy na język polski modlitwy, refleksje i wskazówki ułożone przez ks. Dolindo. Oprócz najbardziej znanej modlitwy zawierzenia: „Jezu Ty się tym zajmij”, nowennę oddania się woli Bożej i wiele innych.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Ksiądz Dolindo_niezwykła historia życia!

Przemiła lektura, warto zapoznać się z niezwykłą historią życia skromnego zakonnika. Polecam.

autor opinii: Agata Pręgowska

Gorąco polecam! Coś jest z Tym Księdzem... Poznałam go dzięki św. Ojcu Pio. Polubiłam bardzo. Postanowiłam dać w prezencie komuś chcą aby poznał księdza Dolindo. Ku mojemu zaskoczeniu książka spowodowała lawinę! Obdarowana osoba opowiedziała o księdzu i nowennie w niej zawartej kolejnej osobie, ta kolejnej osobie i tak kilka osób postanowiło ofiarować się Jezusowi przez Maryję. Dlatego jeśli chcecie aby coś dobrego się wydarzyło w waszym życiu sięgnijcie po książkę i dajcie się porwać księdzu Dolindo!

autor opinii: Ann

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Beata Legutko, Marta Wielek
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788380433199
ISBN: 978-83-8043-319-9
ID: 393407

Zobacz również

Książka wyróżniona Ks. Dolindo: Jezu, Ty się o mnie zatroszcz
19.90 zł
15.93 zł
Oszczędzasz 3.97 zł (20%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...