TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Język angielski dla początkujących (CD mp3)

Ocena:
(2 opinii)

53 lekcje — teksty zawierające podstawowe słownictwo i struktury zdaniowe, słowniczki z transkrypcją i wybrane zwroty, objaśnienia dotyczące wymowy i gramatyki, ćwiczenia.

Zakres — 2300 słów. Klucz do tekstów i ćwiczeń. Słownik angielsko-polski.

Kurs ten (i jego kontynuacja "Język angielski dla zaawansowanych") pozwala na uzyskanie biernej znajomości języka w zakresie umożliwiającym czytanie literatury i prasy.

Do nauki samodzielnej i pod kierunkiem lektora. Dialogi, teksty i ćwiczenia wymowy nagrane na płytę MP3.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Uporządkuj groch z kapustą :)

Z wcześniejszej wersji tego podręcznika korzystałem ja sam, później pomogłem mojemu synowi, kiedy przekonałem się, że ze szkoły przynosi groch z kapustą przyrządzony według receptury z szalenie modnych i sakramencko drogich, ale niestety niewiele wartych podręczników szkolnych. Potem nauczyłem jego kolegę, który z angielskim miał ogromne kłopoty w podstawówce, a po lekcjach według tego podręcznika, został prymusem w gimnazjum. :-) Bardzo ważne, aby podejść naprawdę solidnie do nauki i mniej więcej w połowie kursu zacząć czytać proste opowiadania w oryginale (dostępne w bibliotekach) stopniowo podnosząc stopień ich trudności. Efekt gwarantowany.

autor opinii: Maciej Popiela

Dobra książka

Książka spodobała mi się , tym bardziej, że bardzo dobrze zdaję sobie sprawę jak trudno jest znaleźć dobry podręcznik do samodzielnej nauki i do tego jeszcze polskich autorów. Szczególnie zależało mi właśnie na tym by podręcznik napisał jeden z moich rodaków, bo wydaje mi się, że Polak lepiej zrozumie kłopoty towarzyszące drugiemu Polakowi przy nauce języka. Szczególnie podoba mi się zestawienie wszystkich nowych słów na końcu każdej lekcji, co bardzo ułatwia naukę.

autor opinii: Ewa Zarzycka

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Wiedza Powszechna
Autor: Irena Dobrzycka, Bronisław Kopczyński
Rok wydania: 2011
EAN: 9788321414973
ID: 191265

Zobacz również

Język angielski dla początkujących (CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...