TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Katecheta w ringu

Ocena:
(11 opinii)

Właśnie rozległ się dzwonek. Sala zapełnia się zawodnikami. Czas na kolejną bitwę - witamy Cię na ringu.

Być może ostatnio obserwujesz, że wychowywanie młodzieży jest jak walka na ringu. Media donoszą o kolejnych "napaściach" na nauczycieli. Dlaczego tak się dzieje i jak dawać sobie radę z trudną młodzieżą?

Na te pytania odpowiada o. Wojciech Jędrzejewski w książce "Katecheta w ringu". Z lektury tej książki dowiesz się, jak radzić sobie z trudną młodzieżą. Poznasz najlepsze rozwiązania trudnych sytuacji pomiędzy wychowawcą a młodymi ludźmi. Dowiesz się, jak zyskać sympatię uczniów i jak skutecznie do nich mówić. Dowiesz się, jakie tematy poruszać na katechezie, aby zafascynować uczniów. Poznasz sposoby, jak rozpalić wiarę w swoich wychowankach.

Ponadto w książce znajdziesz informacje o tym:

  • czego nie robić, aby nie stracić autorytetu wśród uczniów
  • jak stać się lepszym wychowawcą i skuteczniej dawać świadectwo o Bogu
  • jak nauczyć się pokory wobec uczniów
  • jak mówić, żeby przebić się przez znudzenie, niechęć i zmęczenie

Dzięki tej książce spojrzysz na katechezę w nowy sposób. Poznasz doświadczenia o. Wojciecha Jędrzejewskiego i dowiesz się, że kluczem do serc uczniów jest miłość wychowawcy. Bardzo ważne jest to, by ta miłość była mądra i elastyczna.

Sięgnij po tę książkę już dziś i stań się autorytetem dla swoich wychowanków.

Opinie naszych Klientów (11 opinii)Napisz swoją opinię

Bycie katechetą w XXI wieku w dobie komputerów, komórek, itp. to nie lada wyzwanie. zawsze szukam pomocy, jak pracować z klasą w klasie. Książkę przeczytałam. Cenne wskazówki, dodają odwagi.

autor opinii: Anna Zdanis

Katecheta w ringu

Pozycja ,która można przeczytac w godzinę. Raczej to broszura, której cena wraz z dostawą przekraczała jej wartośc. Treśc ciekawa chociaż większośc sposobów prowadzenia katechezy w szkole średniej była mi wcześniej znana. Poleciłabym ją komus kto zaczyna pracę z młodzieżą. Połowę propozycji tam przedstawionych nie jestem w stanie zrealizowac, ponieważ nie jestem kaplanem. Jest to ksiązka poradnik raczej dla księzy rozpoczynających katechezę w szkole.


autor opinii: Maria Górska

Rozczarowanie

Zbyt pobieżnie traktuje problem i spodziewałem się więcej sposobów na rozwiązywanie problemów.

autor opinii: Stanisław Orszak

Super

Pozycja jest fantastyczna porusza problemy nurtujące każdego katechetę. pracującego z trudną młodzieżą polecam wszystkim początkującym i zaawansowanym katechetom,trzeba aby więcej takich pozycji się okazywało, młodzież jest coraz"lepsza" a my czasem nie nadążamy.

autor opinii: Anna

Katecheta w dialogu!

Książka, którą polecam uczącym na różnych poziomach edukacji. Tytuł chwytliwy,ale proponowałabym postawę dialogu u katechetów świeckich i księży. W sytuacjach "z życia" opisanych w książce można dostrzec postawę dialogu, ale często o nią bardzo trudno w realiach szkoły. Książkę polecam innym ze względu na opisane różne doświadczenia uczących.

autor opinii: Wiesława Buczek

Katecheta w ringu

Książka pt. "Katecheta w ringu" spełniła moje oczekiwania w niej pokładane. Jestem zadowolony z Jej zakupu. Polecam ją każdemu, który ma do czynienia z trudną młodzieżą w szkole, nie tylko katechetom... Jest to doskonały poradnik tworzenia relacji międzyludzkich, które ze spokojem można także przełożyć na wspólne życie rodzinne. Jestem zadowolony, że taka pozycja ukazała się. Polecam ją z czystym sercem. Pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Ks. Sebastian Kruk

spojrzec na katechezę w zupełnie nowy sposób

Autor w bardzo przystępny sposób dzieli się swoim doświadczeniem katechizowania. W bardzo obrazowy sposób udziela wskazówek dla katechetów. Wiele cennych uwag pomogło mi w zupełnie nowy sposób spojrzec na moją posługę katechety w szkole. Książka godna przeczytania.

autor opinii: Walker

ŚWIETNA KSIĄŻKA

Prosto, jasno, czytelnie i ciekawie, czasem zaskakująco moim zdaniem jednak ostatecznie SUPER. Na niektóre sprawy dzięki tej książce spojrzałam inaczej, a w praktyce okazało się, że tak jest lepiej- rady z książki działają! POLECAM w 100%

autor opinii: Magda

Zdecydwanie polecam

Świetna książka! Zdecydowanie polecam!

autor opinii: Magda

polecam!!!!!!!

Polecam książkę bardzo obrazowo i konkretnie przedstawia rzeczywistość dzisiejszej młodzieży zachowującej się na religii, można tutaj zaczerpnąć mnóstwo wskazówek dla siebie.
Po przeczytaniu książki mam inne spojrzenie na swoją rolę w przekazywaniu treści o Bogu..,książka jest drogowskazem do osiągnięcia czegoś wielkiego, tylko od nas zależy czy skorzystamy z tych rad. Polecam warto!!!!1

autor opinii: katechetka

ciekawa

dobre wskazówki jak przetrwać, naprawdę polecam

autor opinii: Anna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: o. Wojciech Jędrzejewski OP
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 98
Wymiar [mm]: 145x195
EAN: 9788389282347
ISBN: 9788389282347
ID: 321227

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Katecheta w ringu Katecheta w ringu
15.75 zł
13.42 zł
Oszczędzasz 2.33 zł (15%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...