TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kazania na niedziele i święta w roku liturgicznym B

Uroczy dowcip i duchowa głębia, anegdoty i profesjonalny komentarz teologiczny, a przy tym urozmaicona forma przekazu, np. quiz, list czy baśń, wyróżniają kazania Wolfganga Raiblego.

Dlatego mogą być one pasjonującą lekturą dla każdego czytelnika zainteresowanego słowem Bożym i jego oddźwiękiem we współczesnych realiach.

Niemniej to przede wszystkim do duszpasterzy jest skierowana owa inspirująca propozycja. Znajdziemy tu bowiem prawdziwą skarbnicę pomysłów przydatnych podczas przygotowywania kazań na niedziele i święta w roku liturgicznym B.

Autor celnie i z poczuciem humoru łączy obrazy z naszej codzienności z ewangelicznym wyznaniem wiary, zwracając uwagę na to, co istotne i zachęcając do refleksji. Świeżość spojrzenia, niekonwencjonalne ujęcie, a czasami prowokacja sprawiają, że nikt nie pozostanie obojętny wobec głoszonej katechezy.

Wolfgang Raible, doktor teologii, proboszcz i muzyk kościelny, od 2005 r. duszpasterz chorych w Stuttgarcie. Współpracuje z czasopismami katolickimi, autor książek z dziedziny homiletyki.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Autor: Wolfgang Raible
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 280
Wymiar [mm]: 145x215
EAN: 9788376609959
ISBN: 9788376609959
ID: 302858

Zobacz również

Kazania na niedziele i święta w roku liturgicznym B
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...