BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Kiedy potrzebujesz cudu. Siedem sekretów wiary

Ocena:
(1 opinii)
  • Jeśli myślisz, że przeżywasz najgorszy okres w swoim życiu...
  • Jeśli jesteś w sytuacji, która wydaje Ci się bez wyjścia...
  • Jeśli stoisz pod ścianą i naprawdę nie wiesz, co zrobić, aby przetrwać to, przez co przechodzisz...

Ta książka ma dla ciebie zadziwiającą nowinę: właśnie teraz Bóg prowadzi cię do najwspanialszego cudu! W takich sytuacjach Bóg pomnaża naszą wiarę i uczy nas bojaźni przed sobą, byśmy wobec wszystkich innych stworzeń i rzeczy byli nieustraszeni.

Niesamowita książka Cherie Hill odkrywa tajemnice Bożego działania wobec człowieka. Autorka przenikliwie opisuje sposoby, za pomocą których Bóg wychowuje nas do wiary. Zwraca uwagę, że nierzadko jesteśmy prowadzeni w miejsca przejmujące lękiem, a nawet doprowadzani do sytuacji granicznych.

Nie dzieje się tak dlatego, że Bóg pragnie naszego lęku i cierpienia. Wręcz przeciwnie. W wielu przypadkach jest to jedyny sposób, byśmy oddali się w Jego ręce i znaleźli prawdziwe szczęście.

Pismo Święte, którego fragmenty często przywoływane są na kartach książki, pełne jest historii o cudach czynionych przez Boga, gdy Izraelitom wydawało się, że nie można już znikąd oczekiwać ratunku. W ślepych zaułkach, tak jak Izraelitom, otwierają nam się oczy i zaczynamy być zdolni do dostrzegania cudów, a przez nie – nieustannej obecności Boga przy nas.

Lektura tej książki pozwoli ci przejść przez przeciwności i spojrzeć na nie oczami wiary. Przypomni ci, że Bóg jest wierny swoim obietnicom i czyni rzeczy niemożliwe.

Cherie Hill z wykształcenia jest psychologiem, autorką wielu książkowych bestsellerów, które pomagają w zgłębianiu obietnic i błogosławieństw obecnych w słowie Bożym.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Jest nadzieja!

Książka jest wspaniała... Opisuje etapy od niewiary do zawierzenia, w których odnalazłam swoją historię. Wątpisz? nie jesteś sam! Potrzebujesz cudu?
"Bóg bardziej pragnie objawić nam swoja chwałę nić my ją chcemy zobaczyć"(fr. książki)

autor opinii: Ewelina

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Cherie Hill
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374827461
ISBN: 9788374827461
ID: 378221

Zobacz również

Kiedy potrzebujesz cudu. Siedem sekretów wiary
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...