TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kochać czy się kochać? Na bezdrożach miłości

Ocena:
(1 opinii)

Kochać czy się kochać? Odpowiada o. Robert Bujak – jezuita, magister nowicjatu, psycholog, duszpasterz akademicki. Wskazując na różnice w psychice kobiet i mężczyzn wydobywa źródła potencjalnych zagrożeń w budowaniu udanej relacji. Podkreśla rolę indywidualnej historii życia, a jednocześnie podpowiada sposoby radzenia sobie z trudną przeszłością. Dzieląc się własnym doświadczeniem, ukazuje, jak nie zbłądzić na bezdrożach, ale trwać na drogach pięknej, prawdziwej miłości.

Ks. Robert Bujak - jezuita. Urodzony w 1967 roku w Wieniawie koło Radomia. W 1987 roku wstąpił do nowicjatu Towarzystwa Jezusowego w Gdyni. Studiował filozofię w Krakowie, teologię w Warszawie oraz psychologię na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Pracował w prowadzonej przez jezuitów szkole w Tuluzie we Francji, potem kolejno w Duszpasterstwie Akademickim KUL i w Domu Formacji Duchowej w Kaliszu, a od 2007 roku jest magistrem gdyńskiego nowicjatu. Jako duszpasterz akademicki w Lublinie był m.in. odpowiedzialny za serię konferencji pod hasłem „Duchowość Kobiety i Mężczyzny”.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Krótko i na temat!

Ojciec Robert w bardzo prosty i klarowny sposób przedstawia zagadnienie duchowości i seksualności kobiety i mężczyzny. Choć przebija się przez to jego psychologiczne wykształcenie - mówi językiem, którego słucha się łatwo i z przyjemnością. Bez wątpienia polecam każdemu!

autor opinii: Magdalena Urbańska

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Rhetos
Autor: o. Robert Bujak SJ
Rok wydania: 2000
EAN: 9788389781437
ID: 445215

Zobacz również

Kochać czy się kochać? Na bezdrożach miłości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...