TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

(nie)bezpieczne związki

Konferencja "(Nie)bezpieczne związki" mówi o kobiecie i mężczyźnie w odniesieniu do Boga, który pokazuje się w ich relacji: odmienności, a zarazem komplementarności, jaka charakteryzuje obie płcie.

Posługując się barwnymi przykładami konferencja odsłania szczegóły funkcjonowania w związkach. Kolejne fragmenty pokazują to, co bywa źródłem nieporozumień w relacjach damsko-męskich.

W konferencji znajdziemy omówienie kilku ważnych, praktycznych rad, jak bezpiecznie budować związki, żeby były trwałe i szczęśliwe dla obojga. Po konferencji pytania ze strony publiczności.

Konferencja została podzielona na dwie części:

  1. Dwa języki komunikacji
  2. Jak siebie zrozumieć i pokochać bardziej?

Konferencja "(Nie)bezpieczne związki" została wygłoszona w Duszpasterstwie Akademickim "Dąb" w Warszawie 24 listopada 2011 r.

O. Piotr Kropisz jest jezuitą, duszpasterzem akademickim. Specjalizuje się w duchowości i kierownictwie duchowym. Prowadzi spotkania dla zakochanych, narzeczonych i małżonków. Określa siebie jako zawsze nienasyconego duchowo, który najlepiej realizuje się w duszpasterskiej pracy z wątpiącymi, poszukującymi i pytającymi. Jest współzałożycielem Szkoły Kontaktu z Bogiem - inicjatywy rekolekcji w milczeniu dla młodzieży.

Od dwudziestu lat komponuje i muzykuje. Nagrał 4 płyty, w większości utrzymane w klimacie rockowym. Lubi być aktywny fizycznie (z chęcią jeździ na nartach, biega długodystansowo, lata na paralotniach, chodzi po górach).

Organizuje mini-wolontariaty w Azji, Afryce i Ameryce Pd. Zarówno w dalekich krajach, jak i w Polsce często widać go z aparatem fotograficznym. Jest jednym z najlepszych europejskich zawodników gry logicznej blokus duo.

Jako wzór życia wskazuje na św. Ignacego z Loyoli, którego podziwia za przejrzystość rozeznania duchowego oraz bł. Matkę Teresę z Kalkuty, która inspiruje go konsekwencją, wewnętrzną siłą i oddaniem ubogim.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rhetos
Autor: o. Piotr Kropisz SJ
EAN: 9788389781666
ID: 395896

Zobacz również

(nie)bezpieczne związki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...