TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Krótki przewodnik po modlitwie! Zeszyt ćwiczeń

"Krótki przewodnik po modlitwie" to książka, która „nie jest wydana, aby tylko ją wydać". Zawarte w niej proste myśli i rysunki odkrywające, jaka modlitwa może być, inspirują do poszukiwania osobistej metody modlitwy i mogą pomóc tym, którzy pragną jej jakość zweryfikować.

Choć autor proponuje niniejszą publikację młodzieży, może ona przez swoją prostotę rozświetlić schematy, w które popada każdy - nie tylko młody - człowiek.

"Modlitwa? To niesłychane proste - szelmowsko uśmiechnął się do mnie o. Joachim Badeni - Spotkanie z Bogiem, to uczestniczenie w Jego prostocie! Do Niego trzeba podejść „po prostu". Hmmm. A może dominikanin-arystokrata miał rację? Czytam opis uzdrowienia Szawła i zastanawiam się, czy nazwa ulicy, na której odzyskał wzrok jest przypadkowa: „Ananiaszu! - przemówił Pan w widzeniu. Idź na ulicę Prostą i zapytaj w domu Judy o Szawła". Nie umiem się modlić. Uspokajają mnie genialne w swej prostocie słowa mistrza benedyktyńskiego o. Johna Chapmana, który nauczał: „Módl się jak potrafisz i nie próbuj się modlić jak nie potrafisz". Proste?

Marcin Jakimowicz
Jest to komiks, który ma za zadanie wprowadzić i zachęcić człowieka do spotkania z Bogiem. Kto z nas chce tak naprawdę tego doświadczenia? Kto z nas wstając rano woła do Boga, bo chce pełnić Jego wolę? Kto prosi o upokorzenia, o miłość do nieprzyjaciół? W moim życiu modlitwa to WALKA na śmierć i życie... wieczne.

Robert Friedrich-Lica

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: s. Jeremiasza Ponikwia ZSJM, ks. Rafał Jarosiewicz
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 96
EAN: 9788372569707
ISBN: 978-83-7256-970-7
ID: 445212

Zobacz również

Krótki przewodnik po modlitwie! Zeszyt ćwiczeń
9.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...