TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt. Ponad 100 łatwych do zrealizowania przepisów, które przypadną do gustu całej rodzinie

autor: Gina Ford
Prostota, dobre składniki i praktyczne wskazówki dotyczące odżywiania całej rodziny – oto cały sekret mojej Książki kucharskiej.

Gina Ford
  • Twój maluch nie toleruje warzyw, a karmienie go przypomina bezlitosną walkę?
  • Często brakuje ci pomysłów na pyszne i pożywne posiłki?

Zapomnij o stresie i stwórz własne kulinarne imperium, które pokochają najmłodsi!

„Książka kucharska dla maluchów i niemowląt” to wspaniała pomoc przygotowana przez specjalistkę z zakresu wychowywania i żywienia dzieci. Gina Ford swoim podejściem do opieki nad dziećmi skradła serca rodziców na całym świecie. Z jej celnych i skutecznych porad korzystali zarówno zwykli rodzice, jak i wielkie gwiazdy, między innymi Kate Winslet.

Ta niezwykła książka kucharska zawiera łatwe i proste przepisy na potrawy, które można przygotować szybko i bez wysiłku, a każde proponowane danie bogate jest w składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Przepisy uzupełnione są o praktyczne porady, które pozwolą rodzicom dobrze zorganizować swój czas w kuchni i z dzieckiem.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Gina Ford
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 168x186
EAN: 9788365349422
ISBN: 9788365349422
ID: 362628

Zobacz również

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt. Ponad 100 łatwych do zrealizowania przepisów, które przypadną do gustu całej rodzinie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...