TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Którędy do Nieba? Drogowskazy Świętego Jana Pawła II

Książka zawiera:

  • Wypowiedzi Jana Pawła II
  • Opis życia Karola Wojtyły, ukazującego wzrastanie w cnotach chrześcijańskich
  • Anegdoty z życia Papieża-Polaka
  • Kronika pontyfikatu Jana Pawła II
  • Galeria zdjęć przedstawiających Karola Wojtyłę - Jana Pawła II
  • Quiz papieski

Oddajemy do Państwa rąk książkę "Którędy do Nieba? Drogowskazy świętego Jana Pawła II". Napisana w formie notatnika zawierającego najważniejsze wskazówki w drodze do świętości.

Ten swoisty notatnik przedstawia całe życie Jana Pawła II i jego nauczanie. Ukazujemy, jak dzieciństwo, kapłaństwo, a następnie biskupstwo Karola Wojtyły stanowiło przygotowanie do jego przełomowego pontyfikatu.

W naszej publikacji przytaczamy słowa Papieża-Polaka zawarte w pismach i wypowiedziane podczas homilii oraz oficjalnych spotkań. Dotykamy takich kwestii jak rodzina, ekonomia, praca, bieda, człowieczeństwo, dobroczynność, starość, cierpienie, miłość, przebaczenie, ekumenizm, dialog, świętość...

Jan Paweł II był nie tylko nauczycielem, ale także osobą otwartą na ludzi, pogodną i pełną humoru. W książce zamieszczamy liczne anegdoty z życia Karola Wojtyły oraz z czasów pontyfikatu Jana Pawła II.

Ukazują one człowieka, który z każdym potrafił nawiązać dialog i w każdym dostrzegał godność osoby ludzkiej. Człowieka dynamicznego, radosnego, a nade wszystko takiego, który napełniał optymizmem swoje otoczenie.

Dużym walorem publikacji jest niepowtarzalna szata graficzna. Zawiera wiele fotografii obrazujących życie Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Książka została napisana przystępnym językiem. Łączy się w niej refleksja wynikająca z nauk Papieża z poczuciem humoru, które zawsze mu towarzyszyło.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: SFINKS
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 165x230
EAN: 9788363624514
ISBN: 9788363624514
ID: 284445

Zobacz również

Którędy do Nieba? Drogowskazy Świętego Jana Pawła II
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...