TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kuszenie dotyczy każdego

Ocena:
(6 opinii)
Okultyzm i ezoteryzm przestały być strawą dla nielicznych wtajemniczonych, a stały się „duchowymi hamburgerami” dla mas.

ks. Aleksander Posacki

Ojciec Posacki jest jednym z pierwszych, którzy trafnie rozpoznali w Polsce zjawisko nowych zagrożeń duchowych. Nic więc dziwnego, że to właśnie jego wybrałem na swego rozmówcę, gdy postanowiłem nakreślić mapę duchowych zagrożeń.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

jak uchronić się przed nowoczenymi metodami kuszenia

Bardzo dobra książka, otwiera oczy, uświadamia. Pomaga dostrzec nowoczesne techniki kuszenia szatana. Szatan jest przebiegły i nie zostaje w tyle, on dobrze wie czego nam potrzeba, omamia nas, zaślepia. Yoga, bioenergoterapia, wahadlarstwo, wróżbiarstwo - daje nam tego czego potrzebujemy: spokój, relaks, leczy i pokazuje przyszłość, daje "moc". To jest jak z jabłkiem - zjedz jabłko, a... A my mimo to, wchodzimy w to, mając już nauczkę. Kusząc się otwieramy mu drzwi, szatan kiedyś przyjdzie po swoje. Przez brak wiary i odwagi nie kierujemy naszych problemów i próśb do Boga tylko korzystamy... no właśnie z czego korzystamy? Wszystko co się dzieje w naszym, życiu jest z powodowane brakiem w nas Pana Boga (lęki, strach, depresje itd.), my go nieustannie szukamy, potrzebujemy, ale nie zwracamy się do niego i go nie zapraszamy do naszego życia, serca. A on jest prawdziwą miłością i dobrem. Korzystając bioenergoterapii, wróżbiarstwa, uprawiając yogę odwracamy się od Pana Boga i współpracujemy z szatanem. On zrobi wszystko, aby nas odciągnąć od Pana Boga. Polecam gorąco!

autor opinii: Judyta

cenna

Język i styl książki nie należy do najprostszych, ale precyzuje wiele zagrożeń duchowych. Warto przeczytać.

autor opinii: Danuta S.

"Kuszenie dotyczy każdego" Ks Aleksander Posacki

Po przeczytaniu książki polecam ją każdemu, kto chce znać prawdę o świecie, w którym żyjemy. Oczywiście ludzie wszystkich epok i wszystkich pokoleń odnoszą wrażenie, że tych "prawd" jest kilka, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy mnoży się tak wiele światopoglądów i sprzecznych idei.... jednak prawdą jest że prawdziwa prawda jest tylko jedna :). Chodzi tu o prawdę, która jest Bożą prawdą. Książka przypomina, że Diabeł istnieje i że jest "kłamcą od początku". Demaskuje jego oszustwa i perfidię. Dzięki temu, osoba czytająca może zrozumieć wiele dotąd niezrozumiałych faktów ze swojego życia czy życia całych społeczeństw. Zrozumieć co jest kłamstwem i dlaczego... Jeśli ktoś czuje się zdezorientowany i wciąż ma pragnienie by poznać tę jedyną prawdę, niech zapozna się z tą książką.
Ks. A. Posacki dokonuje tu również swego rodzaju przeglądu współczesnych zagrożeń duchowych, czego świadomość powinni mieć wszyscy, nie tylko chrześcijanie. W sposób bardzo logiczny i naukowy tłumaczy on, dlaczego dane zjawisko jest niebezpieczne dla duchowości człowieka. Wiedza ta jest potrzebny by uniknąć tych niebezpieczeństw.

Przeczytaj by sprawdzić czy możesz przyjąć Bożą koncepcję świata i jak bardzo szatan rządzi w twoim życiu!

autor opinii: Martyna

otwiera oczy

polecam, dla kazdego i mlodego i starego
dla zatraconego i wiernego
dla madrego i wolniej myslacego.
niektore fragmenty warte ominiecia z powodu zbyt profesorskich wykladow, ktore trudno zrozumiec laikowi ale mimo to polecam

autor opinii: A.D.

10 ! Dziesiec bym dala ale max mozna piatke..REWELACJA !

Jako ze czytalam fragmenty artykulow o.Posackiego w internecie , zaciekawiona nimi zakupilam jego ksiazke - genialna , porusza wiele ciekawych tematow i odpowiada jasno i rzeczowo na wiele nurtujacych mnie pytan.Dodatkowo zakupilam taka rowniez dla kogos na prezent- ksiazka zrobila sensacje-prezent sie spodobal,kilka osob tak wciaglo,ze postanowili zakupic kolejne ksiazki o.Posackiego .Zmienil nasze postrzeganie dobra i zla,pomogl zblizyc sie do Boga - na facebooku sama majac kontakt z ksiedzem-dziekowalam mu za pomoc.
Zaluje,ze nie kupilam wiecej tych ksiazek , porozdawalabym po znajomych.Nastepnym razem gdy bede w Polsce,zakupie te lub inne o.Posackiego,bo wdszystkie sa swietne bez wyjatku - po Pismie Swietym i Katechizmie Kosciola Katolickiego ,Dzienniczku sw.Faustyny Kowalskiej , to moja pozycja nr 1 !

autor opinii: Aleksandra Brudny

"Kuszenie dotyczy każdego"

Bardzo ciekawa książka, zrozumiałym językiem opisane wiele istotnych aktualnych zagrożeń duchowych. Polecam. Ja przeczytałem ją jednym tchem.

Informacje techniczne

Oprawa: Twarda z obwolutą
Wydawca: Polwen
Autor: o. Aleksander Posacki SJ
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788375571226
ISBN: 9788375571226
ID: 233952

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kuszenie dotyczy każdego Kuszenie dotyczy każdego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...